єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Які бувають буферні ємності?

типы баков.jpg

Буферна ємність, або тепловий акумулятор, це бак, який дозволяє створювати запас теплової енергії для її подальшого використання. Це оптимальне рішення для систем опалення, яке дозволяє акумулювати можливі надлишки теплової енергії.

81BE1290
Буферна ємність Vision для теплових насосів 120 літрів BCE 120/R
До товару

Для чого потрібна буферна ємність?

На жаль, в Україні мало ще хто застосовує буферні ємності у своїх системах опалення. Тому що це витрати, та й необхідне для встановлення системи опалення із застосуванням буферної ємності приміщення не менше 5 кв.м. Однак, європейський досвід використання буферних ємностей довів їх економічну вигоду. Крім того, буферна ємність це, в першу чергу, безпека, адже вона знижує ризик перегріву теплоносія.

Існує кілька типів буферних ємностей:

 • Баки-акумулятори – це теплоакумулююча ємність для накопичення і збереження теплоносія в системах опалення житлових та невеликих виробничих площ. baki-akkumulyatory-Drazice.jpg
 • Буферні ємності «бак у баку» - виконують таку ж роль, що і звичайні баки-акумулятори, але, при цьому, за рахунок вбудованого баку ГВП, дозволяють забезпечувати потреби у гарячій воді.
 • Баки з вбудованими змійовиками або бівалентна буферна ємність – слугують для роботи з джерелами, що використовують інший тип теплоносія, наприклад теплові насоси, сонячні колектори.
 • Більшість типів буферних ємностей мають можливість встановлення в них ТЕНа.
  Буферний накопичувач необхідно підбирати в залежності від системи опалення.
  Розрахунок і підбір буферної ємності досить часовитратний процес. У більшості випадків ємності підбирають, виходячи з потужності котла, або котлів, які будуть на неї працювати. Наприклад, при потужності котла 25 кВт, мінімально рекомендована буферна ємність буде - 500 л, оптимально - 1000 л.

  81BE1260
  Буферна ємність Vision для теплових насосів 60 літрів BCE 60/R
  До товару

  Буферна ємність для твердопаливного котла

  Всі твердопаливні котли, незалежно від їх типу і способу спалювання палива, мають такі загальні властивості:

 • Працюють лише у вузькому високотемпературному графіку (90/750 С або 80/600 С).
 • Можуть змінювати потужність в діапазоні 100 ... 50%, шляхом зменшення кількості повітря, що поступає для горіння. Причому зі зменшенням потужності, різко падає ККД, за рахунок збільшення частки СО.
 • Котел не може бути зупинений, поки в ньому не догорить все паливо.
 • Котел підбирається із запасом потужності близько 15% на найхолоднішу п'ятиденку.
 • ProClean_tisun.jpg


  81BC0009
  Буферна ємність Cordivari VT 2000 л з ізоляцією
  До товару

  Сучасні системи опалення, в залежності від зовнішньої температури і клімату всередині приміщень, змінюють витрату і температуру в опалювальних приладах. Таким чином, встановлюючи твердопаливний котел в систему опалення, виходить дилема: котел економічніше за все працює у високотемпературному режимі, а система опалення в низькотемпературному. Буферна ємність вирішує цю дилему. Вона дозволяє твердопаливному котлу спалити паливо з максимальним ККД, і покласти його в буферну ємність.

  81BC0031
  Буферна ємність VISION 800 л з ізоляцією
  До товару
  А система опалення відбирає накопичене тепло чітко розрахованими порціями за необхідності. Також помічено, що системи з твердопаливними котлами, які не мають буферної ємності, мають витрати палива в 2-2,5 рази більше, порівняно із системами, що мають буферну ємність. Це пояснюється тим, що більшу частину часу в опалювальний сезон буває відносно тепла погода, а значить котел весь час працює із дефіцитом повітря для горіння, і більша половина палива буквально вилітає в трубу у вигляді СО (недогар). Крім економії палива – зменшується кількість завантажень палива протягом доби.

  Підбір буферної ємності

  Наші спеціалісти з радістю здійснюють підбір буферної ємності під Ваші потреби. Адже пристрій досить не простий, і дуже важливо правильно підібрати його, щоб не було проблем у встановленні. Монтаж буферної ємності повинні здійснювати лише професіонали, оскільки при підключенні важливо врахувати безліч деталей. Важливо, щоб у Вас було окреме приміщення або спеціальне місце для монтажу необхідного об’єму буферної ємності. Більш детальну інформацію Ви зможете уточнити у менеджера.

  81BC0030
  Буферна ємність Vision 500 літрів з ізоляцією
  До товару


  Допоможемо вам підібрати товар

  Дивіться також

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.