єВідновлення

Про компанію

Компанія "Ромстал Україна" є частиною міжнародної групи компаній Romstal Group, добре відомої в Європі вже більше 25 років.

Портфель продукції Romstal Group згруповано у 5 спеціалізованих напрямків інсталяцій: Термо, Гідро, сантехнічна, електротехнічна та керамічна продукція.

Група пропонує понад 50 000 продуктів, які характеризуються глобально визнаною якістю, яку Romstal Group визначає, як ринкову політику. На сьогоднішній день, торговельна мережа Romstal Group налічує більш ніж 300 магазинів на території України, Італії, Румунії, Молдови, Болгарії, Сербії.

20

років на ринку України

19

магазинів по Україні

25

сервісних центрів

2500+

об'єктів комплектуємо щорічно

7 000+

товарів власного імпорту

25 000+

товарів в асортименті

ТОВ «Ромстал Україна» успішно працює на ринку інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки та інноваційних технологій з 2003 року. На сьогоднішній день, на території України знаходиться 19 магазинів, включаючи франчайзингову мережу.

Компанія ТОВ «Ромстал Україна» здійснює продаж і обслуговування сертифікованого обладнання для:

  • опалення (котли, бойлери, буферні ємкості, радіатори, сонячні батареї тощо);
  • водопостачання (насоси, каналізаційні системи, фільтри тощо);
  • сантехніки (унітази, умивальники, ванни, душові кабіни тощо).

Асортимент ТОВ «Ромстал Україна» налічує більш ніж 25 000 товарів з усього світу. Основні постачальники – це світові бренди у сфері інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки: Danfoss, Meibes, Valrom, Vaillant, Protherm, Grundfos, DAB, Bianchi, Caleffi, Ecosoft, Vents, Valsir, KAN, REHAU, Banninger, Elba (Eleks), Kermi та інші бренди.

Для своїх клієнтів Ромстал також надає сервісні послуги, зокрема, гарантійне та післягарантійне обслуговування, технічний консалтинг у створенні систем і виборі продуктів, здійснює оперативну доставку.

Успіх компанії обумовлений надійністю продукції та забезпеченням професійним консультуванням з підбору продукції покупцям на вищому рівні.

Профессиональный подбор оборудования
Професійний підбір обладнання

качественные товары
Тільки якісні товари
 Сервис
Комплексні пропозиції
Больше 500 ЕКО товаров
Сервісне і гарантійне обслуговування

Місія Romstal Group – бути основним та надійним партнером для монтажників, здійснюючи їм поставки товарів, які зменшують споживання енергії та води, і знижують рівень викидів парникових газів.

ТОВ «Ромстал Україна» активно просуває та пропагує енергозберігаючі технології, а також бере активну участь у зменшенні негативного впливу на навколишнє середовище.

Висока якість товарів і послуг є основою філософії Компанії, мета – надавати комплексне і якісне обслуговування кожному клієнтові.

ROMSTAL – ваша надійна компанія по системам опалення, водопостачання та сантехніки. На додаток до спеціалізованого технічного консультування ми можемо порекомендувати професійних монтажників, які допоможуть вам з установкою придбаного обладнання. Ми запрошуємо вас ознайомитися з нашими пропозиціями і вигідними цінами, вивчаючи інтернет-магазин. Приходьте в найближчий магазин Ромстал за натхненням!

Фінансова звітність

Розкриття інформації

Наші нагороди

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку