Теплові насоси, міфи та реальність

За останні роки тема теплових насосів стала досить актуальною. Той факт, що ціни на викопне паливо (газ, вугілля) постійно збільшуються також сприяє цьому процесу. Хоча в Україні тарифи на газ та електроенергію поки набагато гуманніші ніж в Європі, вони теж зростають.

Як вибрати рушникосушку?

З настанням холодів багато хто стикається з проблемою, коли з душа не хочеться виходити, тому що в кімнаті досить прохолодно. А холодний рушник і одяг ще більше погіршують ситуацію. Ще одна проблема — речі в мороз довго сохнуть, навіть якщо залишити сушитися їх в приміщенні. Тоді виникає одне універсальне рішення — установка рушникосушки.

Як вибрати радіатор опалення?

Підтримка комфортної температури в будинку — одна з ключових проблем, з якою періодично доводиться стикатися власникам будинків і квартир. Вибір системи опалення вирішує тільки половину проблеми. Те, наскільки якісно буде подаватися й розподілятися тепло в будинку, багато в чому залежить від встановлених радіаторів. Деякі звикли до більш поширеної назви — батареї.

Як вибрати електроконвектор?

Електричний конвектор — це побутовий обігрівач, який регулює температуру приміщення за допомогою конвекції повітря. Холодне повітря має більшу масу, ніж тепле, тому нагріте піднімається вгору, а після охолодження — опускається вниз. Через нижню решітку конвектора надходять холодні повітряні маси, і після нагрівання вони піднімаються вгору. Коли повітря встигає охолонути і знову опускається, воно знову проходить через решітку — і цикл повторюється.

Найкращі аксесуари для ванної кімнати та туалету

Спеціальні аксесуари для ванної кімнати допоможуть облаштувати побут і забезпечити комфортні умови особистої гігієни та догляду за собою. Також їхня роль полягає в тому, щоб створити особливий стиль інтер’єру у ванній, що не менш важливо, ніж інтер’єр вашої вітальні або спальні. Тому ми розповімо про найкращі аксесуари, а також про те, які існують різновиди.

Меблі для ванної: які бувають і як вибрати?

Меблі для ванної кімнати дозволяють ефективно використовувати простір цього приміщення. Наприклад, в шафах і тумбах можна зберігати засоби особистої гігієни, косметику, інвентар для прибирання та багато іншого. За допомогою предметів меблів також можна замаскувати розводку труб.

Водопровідні труби: що потрібно знати?

Створення системи водопостачання від міського колектора, колодязя або свердловини передбачає використання водопровідних труб. Неякісно виконана конструкція для транспортування води зазвичай стає причиною локальних проблем в квартирі або приватному будинку.

Унітаз: різновиди і правила вибору

Жодна квартира або офіс не можуть обійтися без такої сантехніки, як унітаз. Конструкція його проста - бачок, чаша і слив. Але вибирати такий товар слід максимально прискіпливо, заздалегідь визначившись з оптимальною різновидом і характеристиками вироби.

Крапельне зрошення: корисна інформація про систему

У питанні отримання хорошого врожаю будь-якої з сільськогосподарських культур не може бути малозначущих моментів. Це стосується системи поливу, так як плодові та овочеві культури вимагають достатньої кількості води. Саме тому в літній період важливо забезпечити регулярне підведення рідини до рослин.

З завданням можна впоратися вручну, здійснивши полив з шланга. Але це довго і дуже енергозатратно, особливо коли ділянка займає не одну сотку. Ідеальним варіантом буде обладнання крапельної системи поливу, про яку й піде мова.

Ізоляція для труб: користь і особливості вибору

Прокладка трубопроводу (як зовнішнього, так і внутрішнього типу) є досить складним процесом, що вимагає ретельного розрахунку. Однак важливими моментами вважаються не тільки монтаж і проектування системи, але і захист трубопроводу від механічних впливів і енерговитрат.

Вирішити дану проблему допоможе ізоляція для труб, яка виконує захисну функцію. При цьому вибір трубної ізоляції також вимагає певних знань і навичок, що мають принципове значення в процесі установки.

Блог