єВідновлення
Як користуватись герметиком?

Під час проведення будівельних робіт доводиться мати справу з необхідністю використання герметика. По суті це композиція з різноманітних полімерних матеріалів. Герметик використовується для герметизації в місцях з’єднання деталей, для надання ущільнення, гідрозахисту, водозахисту та багато іншого.

Змішувач для ванни з душем: як вибрати?

Пристроїв для санвузлів на ринку представлено дуже багато. Ванни, унітази та інші вироби цієї групи мають різні форму, стиль, функціонал, ціну та якість. Тому іноді різноманіття сантехніки викликає деякі труднощі під час її вибору. Щоб придбати найбільш вдалий виріб, потрібно володіти певною інформацією, яку ви можете отримати в цій статті. Пропонуємо ознайомитись з особливостями змішувачів для ванни з опцією «душ».

Вибір бойлерів: їх переваги та недоліки

Сьогодні на ринку представлені водонагрівачі різних типів. Щоб підібрати оптимальний варіант, потрібно розуміти, у чому полягають особливості кожного виду. Вибір буде залежати багато в чому від цілей придбання: живете ви в приватному будинку чи квартирі, а може ви є власником невеликого котеджу і здаєте кімнати відпочиваючим. У цій статті ми розглянемо всі можливі типи водонагрівачів та зупинимося на плюсах та мінусах кожного варіанту.

Як сховати газовий шланг на кухні?

Комунікаційні системи виконують важливу роль у будинку, саме вони забезпечують комфортні умови проживання. Але дуже часто газо- та водопровідні труби псують інтер’єр. Тоді доводиться вигадувати різні способи, як заховати газовий шланг на кухні.

Особливості зливу води з бойлера

Водонагрівальні установки давно стали невід’ємною частиною життя людини. Власники цих пристроїв стають повністю незалежними від централізованого ГВП. Бойлери допомагають заощадити на комуналці. Адже за наявності такого пристосування не потрібно чекати, доки стече холодна вода й піде теплий потік. Цей плюс ще актуальніший в умовах регулярного підвищення вартості комунальних послуг.

 Що потрібно знати про перевірку ТЕНа бойлера?

Електричні водонагрівачі вже давно стали невід’ємним елементом побуту людей. Ці пристрої забезпечують повну незалежність від централізованого гарячого водопостачання. За допомогою бойлерів можна заощадити на оплаті комуналки, оскільки не потрібно чекати, поки стече холодна вода при включенні ГВП. Ця перевага особливо важлива в умовах постійно зростаючої вартості комунальних послуг.

Теплові насоси, міфи та реальність

За останні роки тема теплових насосів стала досить актуальною. Той факт, що ціни на викопне паливо (газ, вугілля) постійно збільшуються також сприяє цьому процесу. Хоча в Україні тарифи на газ та електроенергію поки набагато гуманніші ніж в Європі, вони теж зростають.

Як вибрати рушникосушку?

З настанням холодів багато хто стикається з проблемою, коли з душа не хочеться виходити, тому що в кімнаті досить прохолодно. А холодний рушник і одяг ще більше погіршують ситуацію. Ще одна проблема — речі в мороз довго сохнуть, навіть якщо залишити сушитися їх в приміщенні. Тоді виникає одне універсальне рішення — установка рушникосушки.

Як вибрати радіатор опалення?

Підтримка комфортної температури в будинку — одна з ключових проблем, з якою періодично доводиться стикатися власникам будинків і квартир. Вибір системи опалення вирішує тільки половину проблеми. Те, наскільки якісно буде подаватися й розподілятися тепло в будинку, багато в чому залежить від встановлених радіаторів. Деякі звикли до більш поширеної назви — батареї.

Як вибрати електроконвектор?

Електричний конвектор — це побутовий обігрівач, який регулює температуру приміщення за допомогою конвекції повітря. Холодне повітря має більшу масу, ніж тепле, тому нагріте піднімається вгору, а після охолодження — опускається вниз. Через нижню решітку конвектора надходять холодні повітряні маси, і після нагрівання вони піднімаються вгору. Коли повітря встигає охолонути і знову опускається, воно знову проходить через решітку — і цикл повторюється.

Блог

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку