Тепла водяна підлога - опалювальна система, яка відноситься до класу панельних приладів, через те що передача тепла відбувається через нагріту теплопровідну поверхню (панель). Виглядає тепла водяна підлога як звичайне покриття для підлоги, всередині пирога якого по укладених трубах циркулює теплоносій.

Висока надійність, сучасний дизайн та естетичність дозволяють сталевим радіаторам Romstal зайняти достойне місце на ринку стальних панельних радіаторів. Радіатори Romstal виробляються на заводі, що належить концерну Eleks, Elkinkan Group. Виробництво здійснюється на німецькому обладнанні з контролем якості на кожному етапі.

Такі котли можуть бути в різних формах або виконаннях, але їх завжди характеризує одне – а саме як організоване горіння палива. Горіння палива в такому котлі практично не контрольоване, і чимось нагадує горіння дров в багатті. У традиційних твердопаливних котлах за підтримку температури відповідає датчик температури, керуючий повітряною заслінкою. Якщо температура води занадто висока - датчик закриває заслінку, а якщо температура низька, то датчик відкриває заслінку.

Піролізні котли на сьогоднішньому ринку опалювального обладнання вже досить давно перестали бути новинкою. Вид таких твердопаливних котлів можна назвати подальшим розвитком подібного обладнання. Сам по собі процес піролізу давно і широко відомий в багатьох галузях техніки і промисловості, зокрема широко застосовується в фармацевтиці та нафтової промисловості.

Пелетні котли - це вид твердопаливних котлів, який з кожним роком стає популярнішим. Зростання світових цін на енергоносії змушує шукати нові альтернативні види палива. Одним з таких видів і є пелети, а котли, які працюють на них, роблять опалювальну систему енергонезалежною.

Спалювання твердого палива, це перший вид опалення який з'явився в людських руках для обігріву приміщень. Сучасні твердопаливні котли нічим не нагадують навіть те обладнання що було поширене 10-15 років тому. На поточний момент твердопаливний котел це досить високотехнологічний пристрій для спалювання палива та перетворення його в тепло в будинку. Існує велика різноманітність твердопаливних котлів, завдяки простоті конструкції, подібне обладнання може бути застосоване в будь-якій сфері діяльності людини.

VALROM Industrie входить в групу компаній Romstal з 1996 року і спеціалізується на виробництві і продажі пластикових труб і фітингів для систем водопостачання та каналізації. Продукція Valrom охоплює весь спектр мереж:

  • комунальні: вода, газ, каналізація, очищення стічних вод і ін.;
  • житлові: фільтрація води, теплова, побутова, дощова та інші.

Romstal Ecoheat – це сучасна повноцінна система теплового насосу "повітря-вода", яка забезпечує обігрів та охолодження приміщень, а також гарячу воду для побуту, пропонуючи повне цілорічне рішення, яке може усунути потребу в традиційних газових або електричних котлах або працювати разом з ними. Все більше монтажників-партнерів Romstal надають перевагу такому насосу серед інших, тому що він надзвичайно простий в установці, а також тому, що він дає користувачеві ряд переваг, які не можна не помітити.

Подача води в будинки доступна не у всіх районах через відсутність системи водопостачання. У таких випадках потрібні спеціальні насоси, щоб вода піднімалася з колодязів і перекачувалася в водопровід. Хороший водяний насос дає різні переваги, але найголовніше, що він дозволяє швидко і безкоштовно отримувати воду з власного джерела: свердловини аба озера, джерела, ставка.

Перед вибором системи очищення, воду необхідно проаналізувати в спеціалізованій лабораторії і, грунтуючись на результатах аналізу, приймати рішення про встановлення того чи іншого обладнання.

Блог