Випускання повітря з радіаторів, особливо перед холодним сезоном або після ремонту котла, забезпечує їх більш ефективну роботу. Операція також може бути проведена власноруч без залучення фахівця. Видалення повітря слід робити, коли в радіаторі чутні неприродні шуми або якщо вони нагріваються лише частково.

Котли в яких застосована технологія добування додаткового тепла при зміні агрегатного стану води з пари, що міститься в димових газах, в конденсат називаються конденсаційні. Такі котли - настінні і підлогові - можуть дозволити потреба в теплі будь-якої опалювальної системи з більш високим ККД, що також означає меншу витрату палива. Нижче ми побачимо, який принцип роботи конденсаційних котлів і як пояснити їх підвищений ККД.

Бойлери - це водонагрівачі для побутових потреб, які допомагають нам отримувати гарячу воду саме тоді, коли вона нам потрібна. Вони можуть зберігати гарячу воду для задоволення потреб сім'ї. Звичайно, вони різняться в залежності від виробника, об'єму, способу установки. При покупці бойлера ми будемо враховувати кілька факторів: кількість людей, що використовуватимуть бойлер, витрата води або спосіб приготування гарячої води. Більшість віддають перевагу електричним бойлером, сучасним виробам, які швидко нагрівають воду за допомогою ТЕНів.

Ми вже вступили в більш холодний період року. Для тих, хто опалює будинок за допомогою радіаторів, це найбільш пригожий період, щоб вжити необхідних заходів, щоб вони працювали на максимальній потужності. Навіть якщо у вас нові радіатори, зроблені зі сталі або алюмінію, ви повинні знати, що вода яка циркулює в системі, не найчистіша і утворюватиме відкладення.

Розрахунок радіаторів для опалювальної системи, хоч це рівняння з багатьма змінними - це операція, яку необхідно виконувати уважно, щоб отримати необхідний тепловий комфорт при мінімально можливих витратах. Якщо ми не приймемо до уваги всі фактори, які будуть впливати на наш вибір відповідних радіаторів (обсяг приміщення, теплотворної коефіцієнт і поправочний коефіцієнт), ми можемо зіткнутися з двома ситуаціями, які створять дискомфорт, завищуючи або занижуючи потужність радіаторів.

Фотовольтажна або сонячна панель - об'єднання фотоелектричних напівпровідникових перетворювачів, частіше виготовлених з кремнію, які перетворюють енергію сонячного світла в постійний струм за рахунок явища фотоефекту. Зібрані з таких панелей системи - називають сонячними електростанціями, і вони стають все більш популярні останнім часом.

У світі існує два типи теплої підлоги: водяна і електрична. Плитка вважається найкращим покриттям під опалювальну систему «тепла підлога». Холод від плитки влітку, можна легко замінити на тепло, за рахунок використання електричної або водяного теплої підлоги.

Водяна тепла підлога – це досить складна система, в якій підключення відіграє значну роль. Адже, сама по собі система, просто не буде працювати без правильного підключення. Тому, постає питання, як зробити водяну теплу підлогу, щоб вона працювала максимально ефективно?

Тепла підлога – це частина сучасної системи опалення. Однак існує два види теплої підлоги: електрична тепла підлога та гідравлічна (водяна) тепла підлога. Водяну теплу підлогу не так просто підключити у звичайних квартирах, для цього повинна бути заздалегідь продумана система.

Водяна тепла підлога – це інноваційна система опалення приміщень, яка слугує хорошою альтернативою звичним для всіх радіаторам. Технічно, це система трубопроводів, які наповнюються гарячою водою.

Блог