Чому обирають зелені поліпропіленові труби і фітинги від Valrom

VALROM Industrie входить в групу компаній Romstal з 1996 року і спеціалізується на виробництві і продажі пластикових труб і фітингів для систем водопостачання та каналізації. Продукція Valrom охоплює весь спектр мереж:

  • комунальні: вода, газ, каналізація, очищення стічних вод і ін.;
  • житлові: фільтрація води, теплова, побутова, дощова та інші.

У своїй діяльності VALROM поєднує економічну діяльність з соціальною відповідальністю, захистом навколишнього середовища і стійким розвитком. Компанія постійно інвестує в дослідження і розробки та робить все можливе, щоб клієнти могли бути конкурентоспроможними в партнерстві, від якого виграють обидві сторони.

Сьогодні Valrom представляє труби і фітинги з екологічно чистого поліпропілену, продукти, які виділяються надзвичайно важливими характеристиками для будь-якого користувача – безпека, комфорт, гарантія і економія.

Безпека

Продукція ППР сертифікована відповідно до міжнародних стандартів і повністю безпечна для транспортування питної води і опалення. Вони не впливають на якість питної води, що протікає через систему, повністю придатні для повторного використання і стійкі до корозії і внутрішнього тертя. Вони мають низький коефіцієнт теплопровідності, що є важливою властивістю для запобігання конденсації і усунення заподіюються нею незручностей (цвіль, розпушення штукатурки, вогкості і т. д.), А також стійкі до механічних ударів.

Вироби з зеленого ППР мають низький опір потоку, а це значить, що вони не допускають утворення відкладень на стінках і засмічення.

Комфорт

Вибираючи зелені труби і фітинги PPR від Valrom, ви будете впевнені, що вибрали кращу продукцію. Цей матеріал володіє відмінними звукоізоляційними характеристиками, так як шум, створюваний потоком рідини, повністю відсутній навіть при високих швидкостях потоку. У той же час, цей матеріал легкий в обробці, транспортуванні і зберіганні завдяки його невеликій вазі.

Поліпропіленові труби дуже гнучкі, что спрощує роботу з ними і скорочує час монтажу труб.

Гарантія

Термін служби труб Valrom з зеленого ППР становить 50 років.

Економія

Первинні вкладення, незалежно від сфери застосування, вкрай малі. Ціни вказані на відмінні екологічно чисті продукти ППР з широким діапазоном застосування (гаряча / холодна вода, опалення). Повний асортимент, як за діаметрами, так і за типами фурнітури, дозволяє охопити всі види робіт, від побутових установок до установок для промислових цехів, де необхідно використовувати великі діаметри.

Скористайтеся відмінними характеристиками труб і фітингів з зеленого поліпропілену:

  • стійкість до хімічної корозії;
  • не впливають на якість питної води;
  • висока теплоізоляція;
  • низький коефіцієнт теплопровідності
  • висока звукоізоляція;
  • висока термостійкість
  • дуже хороші властивості склеювання