Romstal Ecoheat – тепловий насос вода-повітря для вашого будинку

Romstal Ecoheat – це сучасна повноцінна система теплового насосу "повітря-вода", яка забезпечує обігрів та охолодження приміщень, а також гарячу воду для побуту, пропонуючи повне цілорічне рішення, яке може усунути потребу в традиційних газових або електричних котлах або працювати разом з ними. Все більше монтажників-партнерів Romstal надають перевагу такому насосу серед інших, тому що він надзвичайно простий в установці, а також тому, що він дає користувачеві ряд переваг, які не можна не помітити.

Теловий насос складається з внутрішнього і зовнішнього блоку.

Внутрішній блок включає в себе:

 • теплообмінник фреон-вода;
 • електронний циркуляційний насос Wilo;
 • розширювальний бак 3 л;
 • додатковий ТЕН 3 кВт;
 • контролер;
 • датчики температури і тиску.

Зовнішній блок складається з наступних компонентів:

 • роторний компресор DC інверторний GMCC;
 • вентилятор з регульованою швидкістю;
 • 4-ходовий клапан;
 • ламінарний клапан;
 • теплообмінник фреон-повітря;
 • датчики температури і тиску.

Тепловий насос має компактну конструкцію і простий в монтажі. Тепловий насос складається з внутрішнього і зовнішнього блоків, між якими проходить холодоагент, як і у випадку з кондиціонером. З цієї причини тепловий насос Romstal Ecoheat не представляє небезпеки замерзання. Крім того, якщо відстань між двома блоками менше 10 м, немає необхідності додавати фреон.

Тепловий насос дозволяє працювати по ряду кривих компенсації, щоб максимізувати енергоефективність системи. Температура теплоносія в прямому трубопроводі може регулюватися автоматично в залежності від зовнішньої температури.

Ексклюзивна продукція Romstal Ecoheat, вироблена компанією Midea, відрізняється низьким енергоспоживанням, яке, як випливає з назви, засноване на відборі тепла із зовнішнього повітря і наступному нагріванні компресором холодоагенту в установці до температури, достатньої для забезпечення необхідного комфорту в будинку. Теплові насоси володіють величезною перевагою, так як вони беруть на себе енергію, присутню в повітрі навколо нас, вільну енергію і, що особливо, безлімітну. Завдяки такому режиму роботи 75% енергії, виробленої насосом, безкоштовно надходить з природи.

Ще одним безпосередньою перевагою теплового насоса Romstal Ecoheat є те, що вам більше не доведеться турбуватися про зберігання дров або палива, ні про очищення обладнання або сажі в результаті використання деревини. Будинок, який обслуговується одним з розділених реверсивних теплових насосів «вода-повітря» Ecoheat, забезпечить бажаний комфорт майже без додаткових витрат і при цьому буде захищати навколишнє середовище.

Переваги теплового насосу "повітря-вода"

 1. Висока енергоефективність.
 2. Низький рівень шуму. Дворівневий безшумний режим забезпечує комфорт. Цільна структура вентилятора зменшує шум.
 3. Повний асортимент сертифікований за європейськими стандартами. Midea M-Thermal прийняла рішення про енергетичну сертифікацію відповідно до ринкових потреб у кожній країні. Підтверджений своєю надійністю та ефективністю шляхом отримання цих сертифікатів за суворих умов.
 4. Противибухова друкована плата.
 5. Інтелектуальне розморожування. Контролюючи температуру навколишнього середовища, температуру зовнішнього теплообмінника, температуру води та час роботи компресора, тепловий насос може інтелектуально працювати з програмою розморожування для відновлення теплової потужності, таким чином усуваючи втрати тепла від непотрібного розморожування.
 6. Режим роботи. Можливо вибрати 4 звичайних режими роботи та 3 комбіновані режими для задоволення різних вимог використання. Коли активований комбінований режим, потрібно встановити пріоритет (за замовчуванням: пріоритет ГВП).
 7. Надійність при низьких температурах. Гарантована роботоздатність насоса при температурі зовнішнього повітря до -25 °С.
 8. Кліматичні криві. Існує 32 криві клімату (режим охолодження: 16, режим опалення: 16), які можливо вибрати, та 4 криві дизайну користувача (2 для режиму охолодження та 2 для режиму опалення). Після вибору певної кривої задана температура вихідної води буде встановлена автоматично відповідно до температури навколишнього середовища. Такий режим роботи більш комфортний та енергозберігаючий, тому що в погодозалежному режимі тепловий насос реагує на зміни температури навколишнього середовища встановлюючи температура подачі для максимальної економії.
 9. Розклад. Romstal Ecoheat має 2 функції розкладу (добовий розклад та тижневий), що полегшують управління пристроєм для кінцевого користувача. Щоденний і тижневий графік не можна активувати одночасно.
 10. Простота монтажу та обслуговування. Завдяки оптимізованій конструкції роздільному блоку немає необхідності додавати холодоагент для більшої довжини трубопроводів, що економить витрати.
 11. Дезінфекція. Функція дезінфекції використовується для знищення легіонели водою 60-70 градусів для забезпечення вашого здоровья та безпеки. Цю функцію можна активувати за допомогою інтерфейсу користувача.

Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо використовувати цей тип продукту разом з системами теплої підлоги і хорошою теплоізоляцією будинку. Насос також може використовуватися для виготовлення гарячої води для побутових потреб. Важливо знати, що тепловий насос не може приготувати гарячу воду миттєво, як в газовому котлі. Тому для приготування гарячої води необхідний спеціальний бойлер для теплових насосів зі збільшеним змійовиком, що дозволяє відведення теплової енергії.

Тепловий насос Romstal Ecoheat працює в режимі підвищеної безпеки, особливо якщо порівнювати їх з використанням дров'яних котлів або електричних. У їхньому випадку вам більше не знадобиться димохід або підключення газу. До переваг віднесемо ще той факт, що тепловий насос дуже точний в управлінні. Насос оснащений пультом дистанційного керування з сенсорним екраном, який містить датчик температури і може бути встановлений навіть на відстані 150 метрів від агрегату.

Спочатку вам може здатися вартість теплового насоса завищеною, але ви повинні знати, що повністю окупите вкладення. Ecoheat гарантує довгу роботу, а це означає, що ви значно заощадите на рахунках за опалення, а також на рахунках за електроенергію, що допоможе вам скоротити щомісячний бюджет на комунальні платежі.

Тепловий насос Ecoheat може управляти додатковими джерелами тепла (надходження тепла від сонячних панелей, газових котлів, твердопаливних котлів). Серед інших особливостей відзначимо, що він дозволяє регулювати температуру теплоносія в двох різних температурних зонах. Зрештою, теплові насоси є найбільш ефективним обладнанням для виробництва енергії для опалення, охолодження та нагріву води, а теплові насоси вода-повітря найбільш широко використовуються у всьому світі.

Виберіть насос цього типу від Romstal, який працює як кондиціонер, забираючи енергію із зовнішнього повітря і передаючи її теплу, переданому через внутрішню установку, за допомогою спеціальної рідини, під назвою холодоагент (фреон).

Замовляйте безкоштовний розрахунок та консультацію по тепловому насосу для Вашого будинку!