єВідновлення

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

актуальні підбірки товарів

ексклюзивні пропозиції і промокоди

знижки на продукцію

унікальні пропозиції для підписників

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Допоможемо підібрати товар
Відправляйте форму зворотнього зв’язку

Радіаторні терморегулятори та економія при їх використанні

Одним з приладів, що дозволяють ефективно використовувати енергію в системах опалення є радіаторний терморегулятор, за допомогою якого можна підтримувати оптимальні комфортні умови температури повітря в приміщенні. За допомогою терморегуляторів можливо встановити періодичність, інтенсивність і режим роботи опалювальних приладів.

Терморегулятори призначаються в першу чергу для контролю температури в приміщенні та економії тепла.

Види терморегуляторів для опалення.

 • Механічні термостати
 • Електромеханічні регулятори;
 • Електронні.
 • Механічні термостати.

  До таких терморегуляторам відносяться біметалічні пристрої та пристрої з газо- або рідино- заповненими сильфонами. Принцип дії біметалевих регуляторів оснований на властивості біметалевої пластинки згинатися при зміні температури. При підвищенні температури пластина вигинається та розмикає електричний ланцюг, а при підвищенні - випрямляється та замикає ланцюг.

  При досягненні в приміщенні заданої температури механічний термостат закривається та вимикає опалювальний прилад. А після зниження температури на 2-3 ° С - знову включає.

  До недоліків механічних терморегуляторів можна віднести їх низьку чутливість і відхилення від заданого значення температури на 2-3 ° С. А ще механічні терморегулятори не є безшумними.

  Електромеханічні регулятори.

  Одним з найбільш простих регуляторів, вважається електромеханічний. Головним його елементом вважається реле, яке буває декількох видів, але в системі опалення використовується регулятор з реле, у якого деякі елементи розширюються в момент нагрівання.

  Такий тип регулятора застосовується в масляних радіаторах і бойлерах, де реле являє собою циліндричну трубку, яка наповнена чутливою рідиною. Трубка знаходиться в маленькому бачку з водою, яка нагрівається.

  Електронні.

  Основна перевага таких терморегуляторів - точність регулювання заданої температури. LCD-дисплей надає їм сучасний, високотехнологічний вигляд. Електронні регулятори температури бувають програмовані (програматори) та не програмовані.

  Механічні та електромеханічні не програмовані електронні терморегулятори підтримують температуру на одному рівні. До того часу, коли споживач не змінить її вручну в якийсь момент часу. А програмовані терморегулятори (програматори) змінюють температуру відповідно до раніше встановленої споживачем програмою. Коли температура в приміщенні знижується або підвищується в залежності від часу доби та дня тижня. Тобто споживач налаштовує (програмує) терморегулятор відповідно до свого ритму життя.

  За рахунок використання програматорів час роботи опалювального приладу складає від 4-х - до 8-ми годин на добу. Без порушення комфорту для споживача. Таким чином програматори дозволяють заощадити.

  Системи опалення, які регулюються електронними терморегуляторами можна легко інтегрувати в загальну систему "розумний будинок".

  Застосування регуляторів температури дозволяє регулювати та підтримувати температуру в заданих межах для кожного окремо взятого приміщення. Тобто в кожній кімнаті може бути свій температурний режим, що теж дозволяє економити.

  Використовуючи терморегулятори, ви не перевищите ліміти зі споживанню газу або електроенергії. Це дозволить вам не переплачувати за "зайві" кіловати електроенергії або кубометри газу.

  Ще пара слів про переваги термостатів.

  • Вартість пристрою порівняно невисока, а економія енергоносіїв - істотна, і за розрахунками фахівців становить приблизно 20 - 30% всіх ваших річних витрат на опалення.
  • У кімнатах будинку завжди затишно та комфортно.
  • У відпустці та відпочинку з сім'єю в зимовий час поза домом, терморегулятор дозволяє підтримувати в будинку мінімально необхідну температуру в його приміщеннях.
  Допоможемо підібрати товар
  Відправляйте форму зворотнього зв’язку

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.