Тепла підлога: плюси та мінуси.

Водяна тепла підлога – це інноваційна система опалення приміщень, яка слугує хорошою альтернативою звичним для всіх радіаторам. Технічно, це система трубопроводів, які наповнюються гарячою водою. Трубопровід розміщується між бетонною або дерев’яною основою і покриттям підлоги. Конструкція не дуже складна. Найчастіше використовуються полімерні труби, по яких відбувається циркуляція теплої рідини, що подається від центрального опалення або газового котла.

Плюси теплої підлоги

  • Економічність. Зниження споживання енергії на 2-6%. Для деяких приміщень, економія може скласти до 20%, при встановленні програмованої автоматики.
  • Комфорт. Хіба Вам не зручно буде ходити босоніж по теплій підлозі? Звичайно, зручно. Плюс, тепла підлога дає рівномірне нагрівання всієї площі і об’єму, що дає можливість створити максимально комфортну температуру для людського організму.
  • Безпека. Це найважливіша складова будь-якого обладнання. А, оскільки, всі конструкції теплої підлоги під покриттям підлоги, то це є найбезпечнішим способом опалення, якщо в будинку є діти.
  • Естетичність. Повна відсутність видимих частин опалення, робить цей вид опалення – найестетичнішим. Ніщо не завадить втілити Ваші найсміливіші дизайнерські рішення.
  • Гігієнічність. Відсутня циркуляція повітря, не виникають протяги, а значить, немає циркуляції пилу, що особливо важливо для людей, які страждають захворюваннями дихальних шляхів. Прибирання в кімнатах з теплою підлогою проводити легше – немає необхідності вимивати кожну секцію радіатора.
  • Гарантія якості. На всі системи теплої підлоги Romstal ми надаємо гарантію від 10 до 50 років, в залежності від виробника.

Однак у всьому є свої мінуси:

  • Дорого. Будівельні, монтажні роботи, комплектуючі – все це, досить дороге задоволення. Тому, загальна ціна встановлення теплої підлоги виходить досить високою.
  • Необхідність дублювати системи опалення. На жаль, якщо стіни не утеплені, то тепла підлога не може виступати єдиним джерелом опалення. Доводиться встановлювати додатково радіатори або конвектори.
  • Велика товщина стяжки. Для встановлення системи водяного теплої підлоги, необхідно робити досить товсту стяжку за технологією.

Тепла підлога – це сучасний вид опалення, який відмінно буде виглядати в будь-якому дизайні інтер’єру. Він не лише зручний, але й економний, а також – корисний. Тому що, Ваші ноги завжди знаходяться у теплі, а температура в кімнаті розподіляється рівномірно. Створіть у своєму будинку справжній затишок і тепло з теплими підлогами від Romstal!