Як вибрати теплу підлогу під плитку?

У світі існує два типи теплої підлоги: водяна і електрична. Плитка вважається найкращим покриттям під опалювальну систему «тепла підлога». Холод від плитки влітку, можна легко замінити на тепло, за рахунок використання електричної або водяного теплої підлоги.

Кабельный нагревательный пол

Перед тим, як вибирати систему теплої підлоги, вирішіть, який тип Ви хотіли б встановити: водяний або електричний. Водяна тепла підлога під плитку відмінно підійде для великих за площею приміщень у приватних будинках або в будь-яких інших приміщеннях. Однак, такий варіант не завжди зможе підійти для квартир. Квартири, найчастіше, мають центральне опалення, яке не передбачає таку систему. Якщо опалення автономне, теплу підлогу може встановлювати будь-хто. Також, є квартири, в яких вже є тепла підлога від центральної системи опалення. У такому випадку можливе встановлення водяної теплої підлоги.

Щоб не ризикувати, краще всього, для квартир вибирати один із багатьох варіантів електричної теплої підлоги:

  • кабельні нагрівальні підлоги;
  • електричні нагрівальні мати;
  • плівкова підлога.

То яку теплу підлогу вибрати під плитку, щоб це було економічно вигідно?

Основна перевага електричної теплої підлоги – це її ефективність і можливість працювати круглий рік. Її робота жодним чином не пов’язана із опалювальним періодом, тому, у вогкі весняно-осінні дні ви зможете поніжитися у теплі і нагріти собі кімнату. Багато хто вибирає електричну теплу підлогу з наступним укладанням плитки, тому що її температуру можна регулювати, встановлюючи оптимальний для конкретного сезону режим.

І так, ми визначилися, що для квартири більше підходить електрична тепла підлога. Тепер стоїть вибір, який тип придбати.

Кабельна тепла підлога – це, по суті, основний нагрівальний екранований 1-жильний або 2-жильний кабель, товщина якого буває різною, але до 6,9 мм. Таким чином, електроенергія яка проходить по кабелю, перетворюється у теплову. Така тепла підлога найчастіше укладається під бетонну стяжку. Врахуйте, що товщина стяжки повинна бути 3-6 см. Потім зверху укладається вже сама плитка. Основні переваги цього пристрою – простий монтаж і досить швидке прогрівання плиткової підлоги.

Пленочный инфракрасный теплый пол

Тепла підлога у вигляді мату – це кращий варіант, особливо, якщо підлогу не планують заливати бетонною стяжкою. Такий тип представляє армовані сітки на клейовій основі, до якої кріпиться тонкий нагрівальний кабель. Тепла підлога під плитку такого типу має безліч плюсів: немає необхідності у заливанні бетонної стяжки. Мат тонкий, завтовшки не більше 3-4,5 мм з нагрівальним кабелем розкочується на необхідну площу, потім наноситься розчин плиткового клею і укладається плитка.

Плівкову інфрачервону теплу підлогу краще використовувати для кімнат, які вимагають підвищеної безпеки. Оскільки вона не випромінює електромагнітні хвилі. Тому, таку підлогу під плитку вибирають, найчастіше, для дитячих кімнат. Основна перевага теплої підлоги плівкового типу є її тонкість (приблизно 0,33 мм) і невисоке споживання електроенергії.

Для того, щоб дізнатися, як правильно вибрати теплу підлогу, Вам необхідно знати параметри Вашої кімнати і орієнтуватися у ступені утеплення будинку в цілому. Це основні параметри, які допоможуть спеціалістові розрахувати кількість і визначити тип теплої підлоги під плитку.

Якщо Ви не знаєте, як вибрати теплу підлогу, зверніться до наших кращих спеціалістів – вони допоможуть вибрати Вам необхідне обладнання і порадять ідеальний варіант теплої підлоги під плитку.