єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Фотовольтажні сонячні панелі

Останні досягнення в енергетичній галузі підтверджують, що альтернативні джерела енергії, зокрема фотовольтажні сонячні панелі, у майбутньому можуть повністю замінити традиційні. Зумовлено це тим, що такі батареї дозволяють отримувати практично безкоштовну електроенергію. В результаті їх використання ви позбавитеся постійно зростаючих витрат на платежі та зможете досягнути максимального ефекту в енергозабезпеченні будинку або навіть підприємства за мінімальних інвестицій.

Переваги фотовольтажних сонячних панелей

Фотовольтажні сонячні панелі – це новинка серед інноваційних енергетичних ресурсів, але з великим потенціалом та перевагами, кількість яких стабільно зростає. Головний плюс таких модулів – генерація енергії в промислових об’ємах, що дає можливість встановлювати батареї на об’єктах із сумарною встановленою потужністю вище 10кВт. Також тонкоплівкові фотовольтажні сонячні модулі добре зарекомендували себе в експлуатації у побутових умовах. Ви можете купити їх та використовувати для енергозабезпечення власного будинку, дачі або будь-якого іншого житлового об’єкту, навіть у похмуру погоду, батареї будуть виробляти енергію та економити ваш бюджет.

До переліку додаткових переваг сонячних модулів можна віднести:

  • доступність джерела енергії для жителів України. В інтернет-магазині Romstal.ua їх можна придбати відносно недорого
  • здатність працювати в безперебійному режимі, особливо в сонячних районах;
  • можливість застосування практично в будь-якому місці, незалежно від наявності супутніх факторів;
  • нешкідливість для навколишнього середовища, у порівнянні з традиційними джерелами електроенергії;
  • стабільне зниження ціни комплектів сонячних модулів, оскільки вони постійно удосконалюються і модернізуються;
  • динамічно зростаючий ККД тонкоплівкових сонячних батарей, завдяки чому вони складають гідну конкуренцію стандартним ресурсам енергії;
  • відсутність потреби узгодження з державними установами для монтажу пристроїв.

Крім того, якщо порівнювати тонкоплівкові високопродуктивні сонячні батареї зі стандартними фотомодулями, то їхня перевага буде і в набагато більшій силі струму, що виробляється. У стандартних рішеннях вона досягає 8 ампер і 30-ти вольт, а в інноваційних – 3,6 ампер і 70 вольт. Ще тонкоплівкові сонячні модулі не нагріваються так сильно, як звичайні та служать більш тривалий термін.

Вигода від купівлі

В Україні склався такий стереотип, що купити сонячні модулі можуть лише заможні люди. Це велика помилка, актуальна вартість тонкоплівкових батарей набагато нижча за ту, яка була на початковому етапі впровадження альтернативних джерел енергії. Зрозуміло, потрібно певний обсяг вкладень на облаштування житла або забезпечення тонкоплівковими фотовольтажних модулями, але вже через 2-3 місяці економія коштів почне давати результати. З кожним новим підвищенням ціни на електроенергію ваша вигода від придбання сонячних панелей буде тільки зростати. Особливо відчутною ваша вигода буде у зимовий період, коли на опалення будинку йде значний відсоток бюджету. Ви можете придбати сонячні водяні колектори і опалювати свій будинок з мінімальними витратами.

Перспективи тонкоплівкових сонячних батарей дуже великі. Сьогодні їх модернізацією та вдосконаленням займаються дослідницькі центри в різних країнах світу. Ці сонячні батареї можна поставити в один ряд з полікристалічними аналогами, за деякими експлуатаційними характеристиками тонкоплівкові модулі їх, навіть, перевершують. Як показує практика, це джерело альтернативної енергії, у найближчому майбутньому, неодмінно займе свою нішу в побутовій і промисловій електроенергетиці.

Фотовольтажні сонячні панелі в Києві

В інтернет-магазині Ромстал ви можете купити за досить лояльними цінами, вже готові тонкоплівкові фотовольтажні модулі, виготовлені за американською технологією. Вироби даного типу мають великий попит в Україні, не лише в Києві, а й в інших містах. Багато власників пристроїв вже оцінили їх переваги і активно використовують у своїх цілях.

Звертаючись до компанії Ромстал, ви завжди можете розраховувати на продукцію високої якості і сервіс високого класу. Ми із задоволенням дамо відповіді на ваші запитання і надамо професійну консультацію. Купуйте тонкоплівкові сонячні батареї в магазині Romstal.ua і насолоджуйтеся перевагами передової технології!

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.