єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Встановлення сонячних батарей

Сонячні колектори або батареї – це інноваційне обладнання для України. Тому, встановлення сонячних батарей ще достатньо не популярна послуга серед фірм-монтажників. Саме тому, ми вирішили розповісти про деякі нюанси і тонкощі встановлення сонячних батарей вдома.

35IS0104
Сонячна панель вакуумна Vision 1800/20
До товару

Встановлення сонячних батарей у приватному будинку – це можливість економити на гарячому водопостачанні влітку, а також підтримка Вашої системи опалення взимку. Але, перед тим як Ви вирішите купити і встановити сонячні панелі, необхідно розуміти, що Вам потрібно не лише сонячний колектор. Адже встановлення сонячних батарей не передбачає можливість просто прикрутити до даху панель і пустити два дроти до електричного щитка будинку. Встановлення вимагає додаткового обладнання:

 • сонячні панелі;
 • акумулятори (забезпечують зберігання надлишкової кількості виробленої електроенергії);
 • контролер (забезпечує управління всіма елементами системи);
 • інвертор (перетворює низьковольтну постійну напругу, що виробляється сонячною панеллю або збережену в акумуляторах, у змінну напругу мережі 220 В).

Встановлення сонячних батарей на даху – це оптимальне рішення, оскільки саме на даху найзручніше вловити максимум сонячної енергії. Дуже важливо, щоб розташування вашого будинку було таким, щоб максимізувати отримання сонячної енергії.

35IS0103
Сонячна панель вакуумна Vision 1800/15
До товару
Наприклад, на даху не повинно бути жодних додаткових пристроїв. Також, дерева не повинні перекривати сонячні промені на даху.

Солнечный коллектор

Встановлення сонячних батарей на даху будинку означає, що Ваш будинок може вмістити необхідну кількість панелей. Наприклад, середньостатистичний будинок використовує близько 900 кВт-год на місяць, або приблизно 30 кВт-год на добу. Множимо це число на 0,25. Ми отримуємо 7,5, тобто на такий середній будинок потрібна система потужністю 7,5 кВт * год. Стандартна сонячна панель виробляє приблизно 250 ват, або 0,25 кВт на годину. Для того, щоб отримати в будинку 7,5-кВт, вам потрібно встановити приблизно 30 панелей. Одна панель за розміром може бути десь 165 на 99 сантиметрів, а 30-панелей займуть приблизно 60 квадратних метрів. Дах вашого будинку дозволяє розмістити таку кількість?

35IS0116
Сонячна панель вакуумна Vision 200L 1800/15
До товару

Звичайно, цифри наведені вище, базуються на тому, що Ви плануєте покривати усі витрати на електроенергію лише завдяки встановленню сонячних батарей в будинку. Якщо Ви розглядаєте встановлення плоских сонячних колекторів, як допоміжне джерело енергії, їх потрібно набагато менше.

Плоские солнечные коллекторы

Встановлення сонячних батарей своїми руками – це погана ідея. Тому що панель вимагає певних навичок від спеціаліста з монтажу, а також важливий досвід у встановленні, для досягнення максимального результату. Якщо встановлення буде здійснюватися не в оптимальному для цього місці – Ви будете отримувати менше енергії і, відповідно, Ваші витрати на будинок виростуть.

35IS0117
Сонячна панель вакуумна Vision 300L 1800/20
До товару

Після встановлення важливо проводити правильний догляд за сонячною батареєю:

 • очищати сніг, бруд, пил – це перешкоджає отриманню максимальної кількості сонячної енергії;
 • у кожній частині системи сонячної панелі є свій термін служби, хоча він і досить довгий – важливо стежити за справністю усіх частин і проводити вчасну заміну.
 • Якщо у Вас ще залишилися питання – ми з радістю на них відповімо за тел. 050 414-37-72 або в чаті на сайті.


  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.