єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як обрати сонячні панелі для дому?

На сьогоднішній день на ринку є велика кількість виробників сонячних панелей. Саме тому виникає питання як обрати якісну сонячну панель, яка прослужить не один десяток років?

35FV9239
Trina
До товару

У світі давно існує поширена думка, що коли справа доходить до вибору сонячних батарей, список Tier 1 означає відмінну якість. А чи це так? Що, взагалі, таке Tier 1 ?

1358843032_solnechnaya-bataerya-chastnyy-dom.jpg

Tier 1 – це рейтинг, що за певними критеріями класифікує виробників сонячних панелей. Тобто, цей рейтинг розглядає лише виробників, а не сонячні панелі. Виробник високого рівня може пропонувати продукцію різної якості. Тому, цей рейтинг не є критерієм оцінки якості сонячної панелі. Тим більше, доступ до подібного рейтингу закритий для широкої публіки, і Ви не зможете перевірити достовірність інформації.

При виборі сонячної панелі потрібно звертати увагу на інші критерії, більш інформативні та корисні ніж рейтинг Tier 1:

1. Який строк гарантії на продукцію?

Якщо раптом щось піде не так з вашими сонячними батареями, ви повинні переконатися, що ви максимально захищені. Найпростіший спосіб забезпечити цей захист – вивчити гарантію виробника.

Гарантії виробництва або гарантії вироблення електроенергії зазвичай тривають від 20 до 25 років, зверніть увагу, яку продуктивність декларує завод через 10, 15, 25 років експлуатації. Зазвичай цей рівень має бути не менше 80% від номінальної потужності.

2. Яка заявлена продуктивність від виробника?

Наприклад, якщо ви розглядаєте сонячну на 260 Вт та допустиме відхилення потужності +/- 5%, це означає що фактична потужність може складати від 247 Вт до 273 Вт. Хороші сонячні панелі мають мінімальне і лише позитивне відхилення. Це означає, що панель на 260 ВТ не буде мати потужність меншу, ніж 260 Вт. При покупці сонячних панелей звертайте увагу на сертифікат тестування.

3. Чи є цей виробник на нашому ринку, і чи має він офіційне представництво?

Переконайтеся, що виробник сонячних панелей, які ви плануєте придбати, має офіційне представництво в Україні, так як дуже важко пред’явити гарантійні вимоги виробнику, якщо вони не присутні на території нашої країни.

4. Якісний інвертор. Висока якість сонячних панелей може бути нівельована інвертором з низьким ККД

Ви можете встановити найкращі сонячні батареї у світі, але якщо ваш сонячний інвертор, так зване «серце» сонячної електростанції, не матиме відповідної якості, ви не отримаєте необхідної віддачі від сонячних панелей та вкладені інвестиції будуть окупатися дуже довго.

af6700.jpg

5. Досвідчений монтаж

Встановлення сонячної фотоелектричної системи – це достатньо складна процедура, яку краще довірити професіоналу. Сонячна електростанція буде знаходитися на даху вашого будинку, тому важливо щоб ваша сонячна система була встановлена якісно та слугувала довгі роки. Тим більше, що це не жарти і мова йде про безпеку вашого дому та вашої сім’ї. Тому уважно ставтеся до вибору монтажників, звертайте увагу на їх досвід монтажу таких систем.

При виборі сонячних панелей обов’язково врахуйте усі основні моменти. Адже ви купуєте достатньо дороге обладнання, та окупність напряму залежить від якості самої панелі та якості встановлення.

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.