єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Зелений тариф

Якщо відмінять «зелений» тариф, то що ж робити зі встановленими станціями?

«Зелений» тариф та термін дії.

Зелений тариф - спеціально встановлений тариф, за яким купується електроенергія, вироблена приватними домогосподарствами або комерційними підприємствами на сонячних електростанціях з альтернативних джерел енергії відповідно до Закону України "Про електроенергетику".

Якщо коротко, Зелений тариф - механізм, призначений для заохочення населення для вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії.

Закон України від 04.06.2015 р. № 514-VIII щодо створення конкурентних умов для виробництва «чистої» енергії. Відповідно до діючого Закону «зелений» тариф прив’язано до курсу євро та діє до 2030 року, що дозволяє нівелювати ризики інфляції. Загалом «зелені» тарифи в Україні сьогодні є одними з найбільших в Європі. Рекомендуємо дуже уважно перечитати цей закон і всі побоювання зникнуть!

Альтернативная энергетика2.jpg

«Зелений» тариф прив’язаний до курсу євро. Тобто якщо наша валюта знецінюється, то це не означає, що Ви втратите купу грошей, яку вклали під час будівництва сонячної електростанції.

«Зелений» тариф не відмінять, він діє до 2030-го року, тобто виплати за зеленим тарифом будуть надходити до 2030 року.

Альтернативная энергетика3.jpg

Як встановити сонячну електростанцію за "Зеленим тарифом"?

Побутовий споживач має право на встановлення у своєму приватному домогосподарстві генеруючої установки, величина встановленої потужності якої не перевищує 30 кВт, але не більше потужності, дозволеної до споживання за договором про користування електричною енергією, та має право продавати енергопостачальнику таку енергію за «зеленим» тарифом в обсязі, що перевищує місячне споживання електроенергії приватним домогосподарством.

Не потрібні ліцензії, не потрібно виконувати вимоги відносно «місцевої складової», встановити власну електростанцію та продавати електроенергію за «зеленим» тарифом може будь-хто. Порядок продажу та обліку такої електроенергії, а також розрахунки затверджуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

Альтернативная энергетика4.jpg

  • Період окупності сонячної станції для зеленого тарифу 4-7 років залежно від потужності станції та обсягів споживання електроенергії.
  • Надійна та прибуткова інвестиція – сонячна станція приносить прибуток в середньому 19-22% річних в Євро, чого не запропонує жоден банк чи страхова компанія.
  • Простота та зручність в експлуатації, мінімальні затрати на обслуговування.

Альтернативная энергетика5.jpg

Як отримати "зелений" тариф?

Ми проводимо безкоштовні консультаційні послуги з підключення зеленого тарифу та безкоштовний підбір необхідного обладнання!
https://romstal.ua/uk/rasschitat-obekt/

Допоможемо вам підібрати товар

Дивіться також

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.