єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як правильно вибрати сталевий радіатор опалення?

Сталеві радіатори – це відмінний спосіб швидкого опалення приміщення. Справа в тому, що такі радіатори мають високу тепловіддачу, акуратний зовнішній вигляд та економічні.

Але що потрібно знати, для того, щоб правильно підібрати сталевий радіатор для конкретного приміщення?

34HK1307
Сталевий радіатор Kermi 11 тип 300x700 мм, (522 Вт), бокове підключення
До товару

1) Який тиск в радіаторі? Для того щоб забезпечити циркуляцію води в трубах, необхідно мати певний тиск. Чим вища будівля – тим вищим повинен бути тиск.

Наприклад, якщо у Вас приватний будинок, то можуть підійти радіатори з тиском до 10 бар.

Якщо це невисока будівля або нова будівля з приватною котельнею, то підійдуть радіатори з максимальним робочим тиском 10 бар.

34HR1604
Сталевий радіатор Romstal 11 тип 600x400 мм бокове підключення
До товару

2) Яка площа приміщення? Існує досить проста формула підбору радіатора за площею приміщення: 70-80 Вт на 1 м.кв. Таким чином, якщо Ви помножите площу кімнати на 100, то Ви отримаєте значення теплової потужності, яка Вам необхідна для якісного обігріву приміщення.

Однак, необхідно враховувати кількість вікон і зовнішніх стін:

  • якщо в кімнаті 1 вікно і 2 зовнішні стіни – потужність треба збільшити на 20%;
  • в кімнаті є 2 вікна і 2 зовнішні стіни – на 30%;
  • розташування вікон: вікно виходить на північ і північний схід – на 10%;
  • радіатор перебуває в досить глибокій ніші – на 5%;
  • радіатор вимушено закритий суцільною панеллю з двома горизонтальними щілинами – на 15%;

34HR6304
Сталевий радіатор Romstal 22 тип 300x400 мм бокове підключення
До товару

Але, в будь-якому випадку, цей розрахунок приблизний. Більш точну інформацію Ви можете дізнатися у проектувальників.

Порада: краще придбайте більш «потужні» радіатори і тоді, за необхідності, Ви зможете знижувати температуру в приміщенні за допомогою кранів або за допомогою терморегуляторів, і Ви не опинитеся в холодному приміщенні взимку.

3) Тип підключення. Дуже важливо при виборі радіаторів знати, який тип розведення у Вас в приміщенні. Якщо у Вас труби виходять зі стіни або вертикального стояка, тоді Вам необхідні радіатори з бічним підключенням. Якщо труби виходять з підлоги і туди ж повертаються, тоді Вам необхідно підібрати радіатори з нижнім підключенням. Однак існують радіатори нижнього підключення, які йдуть зі стіни. Тут Вам краще проконсультуватися з монтажником.

34HR1504
Сталевий радіатор Romstal 11 тип 500x400 мм бокове підключення
До товару

4) З терморегулятором або без? Це дуже важливе питання. Тому що завжди хочеться заощадити, але, чи варто? Справа в тому, що терморегулятор дозволить Вам виставляти зручну для Вас температуру в приміщенні. І це не лише забезпечить Вам комфорт, але і дозволить заощадити на опаленні за рахунок того, що приміщення не буде опалюватися тоді, коли Вас немає.

5) Випускний клапан. Це необхідний елемент для запуску та зливу. Адже, при повторному заповненні радіатора після зливу, можуть утворюватися повітряні пробки. Щоб швидко від них позбутися, необхідно щоб на радіаторі був встановлений клапан для відведення повітря.

Сталеві радіатори опалення – це відмінне рішення для обігріву, як малих, так і великих приміщень. Вони досить економічні у використанні і, при цьому, недорогі у встановленні. Термін служби сталевих радіаторів Вас порадує!

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.