-200 грн

на вашу покупку від 2000 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

актуальні підбірки товарів

ексклюзивні пропозиції і промокоди

знижки на продукцію

унікальні пропозиції для підписників

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Отримай
-200 грн
Натискай
тут

Як правильно вибрати сталевий радіатор опалення?

Сталеві радіатори – це відмінний спосіб швидкого опалення приміщення. Справа в тому, що такі радіатори мають високу тепловіддачу, акуратний зовнішній вигляд та економічні.

Але що потрібно знати, для того, щоб правильно підібрати сталевий радіатор для конкретного приміщення?

1) Який тиск в радіаторі? Для того щоб забезпечити циркуляцію води в трубах, необхідно мати певний тиск. Чим вища будівля – тим вищим повинен бути тиск.

Наприклад, якщо у Вас приватний будинок, то можуть підійти радіатори з тиском до 10 бар.

Якщо це невисока будівля або нова будівля з приватною котельнею, то підійдуть радіатори з максимальним робочим тиском 10 бар.

2) Яка площа приміщення? Існує досить проста формула підбору радіатора за площею приміщення: 70-80 Вт на 1 м.кв. Таким чином, якщо Ви помножите площу кімнати на 100, то Ви отримаєте значення теплової потужності, яка Вам необхідна для якісного обігріву приміщення.

Однак, необхідно враховувати кількість вікон і зовнішніх стін:

  • якщо в кімнаті 1 вікно і 2 зовнішні стіни – потужність треба збільшити на 20%;
  • в кімнаті є 2 вікна і 2 зовнішні стіни – на 30%;
  • розташування вікон: вікно виходить на північ і північний схід – на 10%;
  • радіатор перебуває в досить глибокій ніші – на 5%;
  • радіатор вимушено закритий суцільною панеллю з двома горизонтальними щілинами – на 15%;

Але, в будь-якому випадку, цей розрахунок приблизний. Більш точну інформацію Ви можете дізнатися у проектувальників.

Порада: краще придбайте більш «потужні» радіатори і тоді, за необхідності, Ви зможете знижувати температуру в приміщенні за допомогою кранів або за допомогою терморегуляторів, і Ви не опинитеся в холодному приміщенні взимку.

3) Тип підключення. Дуже важливо при виборі радіаторів знати, який тип розведення у Вас в приміщенні. Якщо у Вас труби виходять зі стіни або вертикального стояка, тоді Вам необхідні радіатори з бічним підключенням. Якщо труби виходять з підлоги і туди ж повертаються, тоді Вам необхідно підібрати радіатори з нижнім підключенням. Однак існують радіатори нижнього підключення, які йдуть зі стіни. Тут Вам краще проконсультуватися з монтажником.

4) З терморегулятором або без? Це дуже важливе питання. Тому що завжди хочеться заощадити, але, чи варто? Справа в тому, що терморегулятор дозволить Вам виставляти зручну для Вас температуру в приміщенні. І це не лише забезпечить Вам комфорт, але і дозволить заощадити на опаленні за рахунок того, що приміщення не буде опалюватися тоді, коли Вас немає.

5) Випускний клапан. Це необхідний елемент для запуску та зливу. Адже, при повторному заповненні радіатора після зливу, можуть утворюватися повітряні пробки. Щоб швидко від них позбутися, необхідно щоб на радіаторі був встановлений клапан для відведення повітря.

Сталеві радіатори опалення – це відмінне рішення для обігріву, як малих, так і великих приміщень. Вони досить економічні у використанні і, при цьому, недорогі у встановленні. Термін служби сталевих радіаторів Вас порадує!

-200 грн

на вашу покупку від 2000 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.