єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Які радіатори кращі для опалення квартири?

Коли в квартирі ремонт, то багато хто замислюється про те, щоб замінити радіатори опалення на нові. Адже, сучасні батареї дозволять значно зекономити. Але тут виникає задача - які радіатори будуть кращі для квартири? Тому що комусь подобаються алюмінієві батареї, комусь – сталеві. Ми розглянемо основні моделі популярних радіаторів, їх технічні характеристики і з’ясуємо, які з них краще вибрати.

gazovoe-centralnoe-otoplenie-zhilogo-mnogokvartirnogo-doma.jpg

У квартирах, як правило, - центральне опалення. Тому, необхідно підбирати радіатори для опалення за певними параметрами:

30BI0500
Біметалевий радіатор 500/76 30 бар
До товару

  • У радіаторів, які будуть встановлюватися в квартирі, тиск, заявлений виробником, має бути трохи вищим, ніж у самій системі опалення.
  • Бажано, щоб була можливість протистояти гідроудару. Тому що центральне опалення не завжди уберігає від можливих перепадів тиску в опаленні. Якщо Ви часто чуєте в радіаторах неприємне гудіння або клацання, то рекомендуємо звернутися в комунальну службу. Це швидше за все через перепади тиску.
  • Підключення радіаторів у центральній системі опалення повинно враховувати якість води, яка відверто не у найкращому стані у вітчизняній системі опалення. Саме тому, використовувати радіатори з особливим покриттям зсередини або хімічно нейтральний матеріал для стінок.
  • Сучасні радіатори мають непогані технічні характеристики. Однак, все одно є прилади, у яких віддача тепла більша.
  • Дизайн має значення. Всім хочеться, щоб батареї гармонійно доповнювали дизайн кімнат.
  • Термін служби. Коли Ви хочете розрахувати параметри радіаторів, не забувайте подивитися на практичну сторону – термін служби моделі. Тому що, відверто кажучи, такий елемент як радіатори – не хочеться змінювати часто.

34HK1307
Сталевий радіатор Kermi 11 тип 300x700 мм, (522 Вт), бокове підключення
До товару

Отже, розглянемо кілька варіантів, щоб зрозуміти, які радіатори кращі для квартири?

Сталеві радіатори – хороший варіант для квартири. Вони мають досить невелику вагу і товщину стінок. Гарна віддача тепла і малий об’єм води роблять їх економічними і ефективними. Їх вартість невелика. Багато хто називає це оптимальним економічним рішенням, особливо для невеликих квартир. Особливо ідеально такий варіант підходить для квартир з індивідуальним опаленням.

Алюмінієві радіатори – мають приємний зовнішній вигляд, і, при цьому, хорошу потужність – 190 ват. Однак, якщо в будинку гаряча вода з великою кількістю хімічних домішок і високою кислотністю, то вона швидко роз’їсть батареї зсередини. Тому що сам матеріал – алюміній – дуже хімічно активний.

Біметалеві радіатори – це інноваційні моделі батарей. Вони виготовлені із двох металів, від цього і й така назва. У більшості випадків – це алюмінієвий зовнішній шар, і сталевий внутрішній шар, відмінності в тому які частини виконані з якого металу.

Вибір радіатора для опалення квартири не виключає старий добрий чавунний варіант. Тим більше, що чавунні батареї зараз виготовляють за найсучаснішими технологіями.

32C20500
Алюмінієвий радіатор Ardente C2 500/100 16 бар
До товару

Ще кілька рекомендацій для Вас:

  • У старих будинках можна вибрати і поставити чавунні батареї. Якщо у Вас квартира в сучасній новобудові, де тиск опалювальної системи вищий, то краще зверніть увагу на біметалеві радіатори;
  • Якщо Вам необхідний хороший економічний радіатор – краще візьміть сталевий. Він дозволить економити як при експлуатації, так і недорого буде Вам коштувати;
  • Якщо для Вас важливий дизайн і витонченість – зверніть увагу на алюмінієві моделі. Вони можуть бути виготовлені у різних кольорових рішеннях.
  • Завжди, в першу чергу звертайте увагу на те, як виконана система опалення у вашому будинку. Система може бути однотрубна, двотрубна, з горизонтальним або вертикальним розведенням, і т.д. Від цього залежить, наскільки ефективно будуть працювати ваші радіатори.

32C20500
Алюмінієвий радіатор Ardente C2 500/100 16 бар
До товару

Якщо Ви ще не визначилися, які радіатори ставити в квартиру, то зверніться до наших менеджерів – вони підкажуть і виконають розрахунок кількості і розмірів. Номер для швидкого зв’язку 050 414-37-72 або 0-800-501-182 (дзвінки по Україні безкоштовні).


Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.