єВідновлення

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

актуальні підбірки товарів

ексклюзивні пропозиції і промокоди

знижки на продукцію

унікальні пропозиції для підписників

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Допоможемо вам підібрати товар

Які радіатори кращі для опалення квартири?

Коли в квартирі ремонт, то багато хто замислюється про те, щоб замінити радіатори опалення на нові. Адже, сучасні батареї дозволять значно зекономити. Але тут виникає задача - які радіатори будуть кращі для квартири? Тому що комусь подобаються алюмінієві батареї, комусь – сталеві. Ми розглянемо основні моделі популярних радіаторів, їх технічні характеристики і з’ясуємо, які з них краще вибрати.

gazovoe-centralnoe-otoplenie-zhilogo-mnogokvartirnogo-doma.jpg

У квартирах, як правило, - центральне опалення. Тому, необхідно підбирати радіатори для опалення за певними параметрами:

30BI0500
Summer-Vision
До товару

  • У радіаторів, які будуть встановлюватися в квартирі, тиск, заявлений виробником, має бути трохи вищим, ніж у самій системі опалення.
  • Бажано, щоб була можливість протистояти гідроудару. Тому що центральне опалення не завжди уберігає від можливих перепадів тиску в опаленні. Якщо Ви часто чуєте в радіаторах неприємне гудіння або клацання, то рекомендуємо звернутися в комунальну службу. Це швидше за все через перепади тиску.
  • Підключення радіаторів у центральній системі опалення повинно враховувати якість води, яка відверто не у найкращому стані у вітчизняній системі опалення. Саме тому, використовувати радіатори з особливим покриттям зсередини або хімічно нейтральний матеріал для стінок.
  • Сучасні радіатори мають непогані технічні характеристики. Однак, все одно є прилади, у яких віддача тепла більша.
  • Дизайн має значення. Всім хочеться, щоб батареї гармонійно доповнювали дизайн кімнат.
  • Термін служби. Коли Ви хочете розрахувати параметри радіаторів, не забувайте подивитися на практичну сторону – термін служби моделі. Тому що, відверто кажучи, такий елемент як радіатори – не хочеться змінювати часто.

34HK1307
Kermi
До товару

Отже, розглянемо кілька варіантів, щоб зрозуміти, які радіатори кращі для квартири?

Сталеві радіатори – хороший варіант для квартири. Вони мають досить невелику вагу і товщину стінок. Гарна віддача тепла і малий об’єм води роблять їх економічними і ефективними. Їх вартість невелика. Багато хто називає це оптимальним економічним рішенням, особливо для невеликих квартир. Особливо ідеально такий варіант підходить для квартир з індивідуальним опаленням.

Алюмінієві радіатори – мають приємний зовнішній вигляд, і, при цьому, хорошу потужність – 190 ват. Однак, якщо в будинку гаряча вода з великою кількістю хімічних домішок і високою кислотністю, то вона швидко роз’їсть батареї зсередини. Тому що сам матеріал – алюміній – дуже хімічно активний.

Біметалеві радіатори – це інноваційні моделі батарей. Вони виготовлені із двох металів, від цього і й така назва. У більшості випадків – це алюмінієвий зовнішній шар, і сталевий внутрішній шар, відмінності в тому які частини виконані з якого металу.

Вибір радіатора для опалення квартири не виключає старий добрий чавунний варіант. Тим більше, що чавунні батареї зараз виготовляють за найсучаснішими технологіями.

32C20500
Fondital
До товару

Ще кілька рекомендацій для Вас:

  • У старих будинках можна вибрати і поставити чавунні батареї. Якщо у Вас квартира в сучасній новобудові, де тиск опалювальної системи вищий, то краще зверніть увагу на біметалеві радіатори;
  • Якщо Вам необхідний хороший економічний радіатор – краще візьміть сталевий. Він дозволить економити як при експлуатації, так і недорого буде Вам коштувати;
  • Якщо для Вас важливий дизайн і витонченість – зверніть увагу на алюмінієві моделі. Вони можуть бути виготовлені у різних кольорових рішеннях.
  • Завжди, в першу чергу звертайте увагу на те, як виконана система опалення у вашому будинку. Система може бути однотрубна, двотрубна, з горизонтальним або вертикальним розведенням, і т.д. Від цього залежить, наскільки ефективно будуть працювати ваші радіатори.

32C20500
Fondital
До товару

Якщо Ви ще не визначилися, які радіатори ставити в квартиру, то зверніться до наших менеджерів – вони підкажуть і виконають розрахунок кількості і розмірів. Номер для швидкого зв’язку 050 414-37-72 або 0-800-501-182 (дзвінки по Україні безкоштовні).


Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.