єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Алюмінієві радіатори: особливості та відмінності

Найпопулярніший вид батарей – це алюмінієві секційні радіатори. Вони утримують лідерство за рахунок свого зовнішнього вигляду та хорошої тепловіддачі. Встановлення також достатньо не трудомістке, що забезпечить відсутність зайвих витрат. А при цьому, тепловіддача алюмінієвих радіаторів дуже хороша.

Як вибрати алюмінієві радіатори для опалення – це питання, яке турбує багатьох. Адже, зараз існує величезна кількість брендів, типів, а також альтернативних варіантів встановлення батареї. При підборі, важливо орієнтуватися на основні технічні характеристики:

  • Потужність
  • Максимально можливий тиск
  • Розміри
  • Тип підключення

Вибір найкращого алюмінієвого радіатора краще почати з визначення тиску в опалювальній системі у своєму будинку. Отже, алюмінієві радіатори ідеально підійдуть для малоповерхового, невеликого приватного будинку. Найчастіше такі моделі розраховані на тиск не більше 4 атм. Але, радіатори Romstal розраховані до 20 бар робочого тиску (модель Jet). При цьому, запобіжний клапан в системі опалення повинен бути налаштований на 3 атм.

Однак для квартир багатоповерхових будинків, такі моделі не підійдуть, оскільки там тиск може зростати до 10 атм. Тому, Вам необхідна батарея з тиском 16 атм. Для приватних будинків такі батареї купувати не варто, оскільки така переплата не виправдана.

Розміри (висота/ширина/глибина) – це параметри, які визначають, наскільки радіатор підходить під Ваше конкретне приміщення. Наприклад, розміри можуть коливатися в межах: 380-590 мм/80 мм/81-100 мм і аж до 2000 мм. Це означає, що ширина батареї може бути від 380 до 590 мм, найпоширеніша ширина – 80 мм, а глибина 81-100 мм. Вибір залежить від місця, де Ви хочете встановити радіатори.

Потужність. До підбору потужності потрібно підійти дуже уважно. Батарея повинна перекривати існуючі тепловтрати в кімнаті з невеликим запасом. При цьому, враховується саме реальна температура теплоносія в системі, а не та, що зазначена в документах на радіатор. Тому, необхідно підібрати радіатор з потрібними параметрами теплоносія.

Тип підключення. Технічні характеристики не впливають на тип підключення. Це вже підбирається після того, як буде продумано тип підключення у Вашому приміщення. Існує два найпопулярніших типи підключення: бічне та верхнє. Яке краще – важко сказати, тому що кращого просто немає. Вони однакові, просто вибір буде залежати від того, як у Вас проведені труби та від естетичних уподобань.

Зовнішній вигляд. Алюмінієві секційні радіатори частіше пофарбовані у чистий білий колір або у відтінки, які близькі до нього. Такий колір вважається універсальним і добре гармонує з різними дизайнами інтер'єру. Опалювальні батареї можуть бути будь-якого кольору. На замовлення можливо пофарбувати радіатор у будь-який колір за Вашим бажанням. Потужність та встановлення не залежать від кольору.

Кращі пропозиції на ринку – це алюмінієві радіатори від Ромстал. У них застосовується порошкова високотемпературна фарба, що не псується та не втрачає первинного вигляду протягом усього терміну служби.

Система опалення, яка включає радіатор, обов'язково повинна враховувати всі нюанси підключення. Тому, краще щоб розрахунок проводив висококваліфікований спеціаліст. Він розрахує необхідну кількість секцій алюмінієвого радіатора, підбере потужність алюмінієвого радіатора, та, в цілому, допоможе з вибором.

Вибір алюмінієвих радіаторів – це не простий, трудомісткий процес, який краще доручити нашим менеджерам. Вони з радістю підберуть найкращий варіант із численного асортименту на сайті: https://romstal.ua/ru/catalog/931-alyuminievye-radiatory. Телефонуйте прямо зараз: 050 414-37-72.

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.