єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Які біметалеві радіатори кращі?

Біметалеві радіатори – це сучасні радіатори, у яких тільки зовнішня частина виготовлена із алюмінію, а всередині – труби зі сталі. Таким чином, виготовляються надійні радіатори з відмінною тепловіддачею, за рахунок фігурного корпусу. Які існують біметалеві радіатори та які біметалеві радіатори кращі?

Биметаллические радиаторы

Існує два основних типи біметалевих радіаторів:

 • Секційні
 • Монолітні
 • 30BI0500
  Біметалевий радіатор 500/76 30 бар
  До товару
  Обидва типи радіаторів мають як свої переваги, так і недоліки. Фактично, секційні радіатори менш надійні. Тому що стики між секціями – це небезпечні місця, які частіше інших протікають в радіаторах. Монолітні радіатори виготовляються як суцільний виріб. І, в результаті, можливі прояви браку у процесі виготовлення. Також, такий радіатор не можливо збільшити, шляхом нарощування секцій. Вибір біметалевого радіатора – це лише ваше рішення. Тому що термін роботи монолітних і секційних батарей, в цілому, однаковий – до 30 років. У монолітних моделей кращий показник робочого тиску – до 100 бар, у той час, як секційні радіатори мають показник робочого тиску лише до 35-40 бар. Теплова потужність у двох типів біметалевих радіаторів однакова – 100-200 ват.

  Які біметалеві радіатори кращі Ви можете вирішити самостійно. Однак, не забувайте про фактор ціни. Вибір монолітних батарей вимагає більших витрат, ніж секційних.

  34HK1307
  Сталевий радіатор Kermi 11 тип 300x700 мм, (522 Вт), бокове підключення
  До товару

  Які біметалеві радіатори кращі: італійські, російські, українські, турецькі або іншого виробництва? Насправді, виробник не має значення. Важливо, щоб Вам підходили технічні характеристики продукції, що випускається. Тому, які біметалеві радіатори кращі для Вас, можете знати лише Ви.

  Биметаллические радиаторы

  Які параметри важливі при виборі біметалевого радіатора?

  • Секційна теплова потужність
  • межа температури гарячої води
  • робочий тиск
  • габарити
  • зовнішній вигляд

  Якщо Ви, все ж таки, не знаєте, як вибрати біметалевий радіатор, краще зверніться до нашого менеджера, який зможе порадити Вам оптимальні моделі.

  34HR1604
  Сталевий радіатор Romstal 11 тип 600x400 мм бокове підключення
  До товару

  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.