єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Насоси DAB

Пропонуємо продукцію італійської компанії DABPUMPS (DWT GROUP). Насоси DAB активно використовуються в системах опалення України. Продаж обладнання такого типу – один з напрямків компанії «Ромстал», тому Ви можете з легкістю підібрати циркуляційний насос DAB на нашому сайті. Купуйте продукцію італійської якості за українською ціною! Наші представництва знаходяться в Києві, а також в Луцьку, Житомирі, Івано-Франківську, Одесі, Львові, Рівному, Черкасах, Чернігові та інших містах України.

Основні характеристики

Циркуляційні насоси DAB виробляються на заводах Італії за сучасними технологіями. Постачальниками комплектуючих деталей для продукції є світові бренди.

Вироби призначені для перекачування рідини в опалювальних системах. Більшість циркуляційних насосів «DAB» мають кілька швидкісних режимів, які користувач може змінювати самостійно. Від швидкості циркуляції рідини в системі залежить те, як швидко прогрівається приміщення. Моделі розроблені для їх застосування з індивідуальними або колективними системами опалення та кондиціонування.

Технічні характеристики насосів DAB:

  • призначення;
  • продуктивність;
  • максимальне значення робочого тиску;
  • вимоги до перекачування рідини;
  • температура;
  • матеріали, з яких виконаний корпус та складові деталі;
  • електроживлення;
  • ступінь захисту;
  • клас ізоляції.

Ціна насосу DAB прямо залежить від цих показників. Діапазон температур робить його універсальним. Завдяки технології захисної роторної оболонки, робота обладнання стає майже безшумною. Альтернативою засобів струмового захисту є тепловий вимикач, яким оснащений насос «DAB». Детальні характеристики та індивідуальні особливості експлуатації Ви можете знайти на сайті інтернет-магазину «Ромстал».

Модельний ряд

Спектр моделей досить широкий, проте, всі вони краще проявляють свої можливості в певних умовах. Для промислових будівель відмінним вибором стане серія ВРН. Бронзовий корпус насосів серії VS дозволяє застосовувати їх у випадку регулярного нагріву води. Для використання в побутових цілях краще купити насос із серій A, B або VA, VB. Однозначно, слід звернути увагу на частотні насоси EVOSTA і EVOTRON, що відрізняються високими показниками екологічності.

Вибираючи модель, необхідно звертати увагу на індекси в їх позначенні: літера Е говорить про те, що насос підходить для використання в приватних будинках, а літера D – про його надійність, завдяки наявності резервного насоса. Вартість виробів варіюється, в залежності від індивідуальних параметрів опалювальної системи.

Правильний вибір

Насоси «DAB» мають характеристики широкого спектру, що дозволяє підібрати серед них необхідну вам модель. Їх можна використовувати в усіх видах систем опалення: як в природних, так і замкнутих.

Купити насос можна в Києві або з доставкою по Україні. Замовити обладнання найкраще в інтернет-магазині «Ромстал».

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.