єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Насоси WILO

Насоси Wilo – це обладнання, яке використовується відразу в декількох напрямках: в системах опалення, вентиляції, кондиціонування і водопостачання. Їх застосування здатне забезпечити надійність, довгий термін служби і ефективність роботи цих систем. Крім того, такий насос Wilo високоякісного німецького виробництва, купити який можна і в Україні, характеризується ще й іншими особливостями. Це робить його лідером на ринку не лише в Києві, а й по всій країні. Серед таких варто відзначити:

  • відповідність сертифікатам якості міжнародного стандарту – зокрема, ISO 14001, ISO 9001;
  • широкий модельний ряд, що дозволяє максимально точно підібрати необхідний варіант;
  • наявність офіційної гарантії від виробника терміном до 24 місяців.

Не варто забувати і про те, що циркуляційний насос Wilo відрізняється також зручністю монтажу, що вважається не менш важливою характеристикою .

Принцип роботи

Насос для опалення Wilo належить до групи високоефективного обладнання. Це досягається за рахунок відчутної економії електроенергії (до 90%), її невеликого споживання (3 Вт), наявності вбудованого захисту двигуна і лічильника електроенергії, а також можливості підбору режиму управління. Принцип його роботи базується на приготуванні гарячої води для системи опалення. Саме насос виконує змішування потоків води, при цьому, не змінюючи циркуляційного тиску у самій системі.

На сьогоднішній день водяне опалення найбільш поширене, завдяки його технічним характеристикам, безпеці і простоті експлуатації, незважаючи, навіть, на ціни вище середнього рівня.

Технічні характеристики, особливості

Перш ніж замовити, варто ретельно ознайомитися з усіма типами такого обладнання, що дозволить визначити необхідний варіант. Купити циркуляційний насос Wilo можна в нашому інтернет-магазині. Ми працюємо не лише в місті Києві, а й у Житомирі, Луцьку, Одесі, Львові, Вінниці, Хмельницькому, Черкасах, Івано-Франківську, Рівному, Чернівцях та Чернігові. Якщо переглянути каталог, який пропонує наш інтернет-магазин, то легко переконатися, що насоси «Wilo» випускаються декількох типів. У них різне призначення і, відповідно, вартість.

Якщо ви придбаєте насос Wilo в Україні, ціна якого відповідає високій якості, то отримаєте обладнання з такими технічними характеристиками:

  • температурою робочого середовища від -10 до +130 градусів (за Цельсієм);
  • робочим тиском - 6 і 10 бар;
  • трьома швидкостями обертання;
  • наявністю дисплей-модуля для розширення функцій.

Встановити такий насос легко, оскільки монтується він безпосередньо на трубопроводі і підходить практично до будь-якої системи опалення. Одна з основних його особливостей – майже безшумна робота і, відповідно, тривалий термін служби.

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.