єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як вибрати насосну станцію?

Насосні станції можуть бути різної потужності. Апарат середньої потужності здатен перекачати 3 м³/год. Цієї кількості чистої води буде цілком достатньо для забезпечення сім’ї із 3 або 4 чоловік. Вибір насосної станції залежить від багатьох параметрів.

73P 1261
Автоматична насосна станція Dab E.SYBOX
До товару

Розглянемо основні технічні характеристики, які важливі при виборі насосної станції для побутового використання:

  • продуктивність (кількість кубічних метрів за годину);
  • напір насосної станції (метри);
  • висота забору води (глибина Вашої свердловини);
  • показник максимального рівня підйому води;
  • потужність насосу;
  • об’єм накопичувальної ємності (важливо для великих будинків).

73P 0331
Насосна станція Dab AQUAJET 82 M
До товару

Існують додаткові параметри, які також впливають на Ваш вибір:

  • матеріали, що використовуються для виготовлення насосу і гідроакумулятора;
  • наявність захисту від сухого ходу і перегріву;
  • спосіб управління (автоматичний, ручний або дистанційний).

Два основних параметри це натиск і витрати. Інші параметри непрямі.

Потужність побутових насосних агрегатів буває від 600 до 1500 Вт. Її необхідно вибирати, з урахуванням кількості точок водозабору (місць, де потрібна Насосная станция 1500 Втвода). Наприклад, якщо є змішувач на кухні, змішувач у ванній кімнаті – то це вже дві точки забору. Також, для розрахунку потужності, необхідно враховувати відстані від насосу до свердловини, і дебет (кількість води, яку свердловина здатна давати за одиницю часу) самого джерела. Потрібно все уважно розрахувати, оскільки показник потужності безпосередньо пов’язаний з продуктивністю. Її важливо вибирати, з огляду на дебет – щоб була трохи меншою від продуктивності свердловини, зазначеної в паспорті.

73G 1679
Насосна станція Grundfos SCALA2 3-45
До товару

Яка насосна станція краща для дачі або будинку?

Фахівці рекомендують для стабільного водопостачання приватного будинку, за допомогою насосної станції, вибирати обладнання з продуктивністю насосу 3000-6000 літрів за годину, а для умов дачі – 0.6-1 м3/год.

Як встановити станцію водопостачання?

Це досить трудомісткий процес. Встановлення насосної станції повинно проводитися разом з накопичувальним баком. При цьому, об’єм накопичувального баку потрібно підбирати з урахуванням того, скільки резервних літрів води потрібно для постійного забезпечення Вашого будинку, якщо вимкнуть електроенергію.

Підключення насосної станції повинен проводити професіонал. Він зможе встановити Вам станцію правильно, і налагодити водопостачання в будинку. Насосна станція для будинку повинна бути встановлена правильно, щоб під час експлуатації у Вас не виникало проблем.

Как установить станцию водоснабжения?

Насосна станція для дачі повинна бути надійною. Адже на дачі Ви буваєте не кожен день, і, якщо раптом щось станеться, то ви не зможете усунути проблему оперативно. Встановлення насосних станцій нічим не відрізняється в заміському будинку або на дачі. Принцип простий, станцію, з’єднану підведенням з насосом, реле тиску і гідроакумулятором, встановлюють у певній близькості від джерела води. Далі все робиться за допомогою автоматики – насос автоматично проводить забір і подачу води, а реле тиску контролює, щоб тиск води у системі був оптимальним.

На ринку насосні станції представлені в дуже широкому асортименті, виробництва від Китаю до Німеччини і Швеції. У нас в магазині представлені лише найкращі моделі від найбільш надійних постачальників: GRUNDFOS, DAB (Німеччина та Італія).

73P 1484
Автоматична насосна станція Dab E.SYBOX MINI 3
До товару

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку