єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як вибрати насос для свердловини?

Існує два основних види насосів, які розглядають, як насоси для свердловин:

 • Занурювальні
 • Поверхневі
 • Розглянемо кожен із варіантів.

  Погружные насосы

  • Занурювальні насоси хороші тим, що повністю занурюються у воду. Довговічність такого насосу залежить від виду матеріалу, з якого він виготовлений. Найчастіше використовують нержавіючу сталь, а, іноді, алюміній. Звичайно, нержавіючі насоси прослужать Вам набагато довше. Ціна та якість насоса також залежить від принципу роботи і наявності або відсутності автоматики управління.
   73P 1685
   Насос свердловинний Dab S4 4/14 1,5HP M230/50 KIT 4OL 30 MT
   До товару
   Глибинний насос для свердловини вважається компактним варіантом, який, при цьому, здатний покрити будь-які навантаження, від побутових до промислових. Вони здатні перекачувати воду з великої глибини і навіть забруднені рідини, що підвищує їх ефективність в технічному плані.

  Поверхностные насосы

  • Поверхневі насоси, так звані самовсмоктуючі, можна вибрати тільки для дрібних свердловин, глибина яких складає не більше 8 м. Встановлюється цей вид насосу на плаваючій подушці, платформі або на будь-якій доступній поверхні. На зиму такі насоси обов'язково потрібно утеплювати. Принцип роботи такого насосу: у воду виводиться шланг зі зворотним клапаном. Якщо у Вас стоїть питання, який насос вибрати для невеликої свердловини або колодязя, то це буде ідеальний варіант для Вас.
   73PS0103
   Занурювальний дренажний насос Dab FEKA 600 MA 40th
   До товару

  Існують параметри свердловини, які необхідно знати, для того, щоб розрахувати який насос Вам краще вибрати:

  • Глибина свердловини – відстань від поверхні землі до дна. Її можна взяти з технічного звіту по свердловині або виміряти самостійно, прив'язавши важкий вантаж до шнура.
  • Діаметр свердловини. Окремі насоси можуть бути встановлені в свердловинах з діаметром не менше 150 мм, інші – 130 мм.
  • Дебет свердловини. Зазвичай до придбання насосу реальний дебет свердловини самостійно перевірити неможливо. Виміри повинні робити буровики.
  • Статичний рівень води. Якщо воду не відкачувати, то вона буде постійно стояти на певній глибині.
  • Динамічний рівень води. Коли воду активно відкачують, її рівень знижується до певної глибини.
   73P 1689
   Насос свердловинний Dab S4 4/27 3HP M230/50 KIT 4OL 40 MT
   До товару


  Всі ці дані повинні бути написані у паспорті на свердловину, який зобов’язані видати бурильники після завершення робіт з облаштування вашої свердловини. Обрати насос правильно, без знання параметрів – неможливо. Тому, постарайтеся заздалегідь підготуватися до вибору, зробити всі виміри і уточнити інформацію щодо свердловини.

  Зверніть увагу, що підключення найкраще здійснювати за допомогою професіоналів-монтажників. Вони зможуть не просто встановити обладнання правильно, але й передбачити різні моменти можливих ризиків і поломок.

  73PS0119
  Занурювальний дренажний насос DAB NOVA 180 M-A
  До товару

  Як вибрати насос для свердловин – Вам підкажуть менеджери нашого магазину. Вони готові провести кваліфікований підбір обладнання, а також індивідуально підібрати все, що потрібно для встановлення.

  Вартість насосу для свердловин складається з декількох величин. Будь-який насос перед початком роботи чіпляється на трос з нержавіючого металу і підключається через автомат, а також ПЗП або пуско-захисний пристрій. Зверніть увагу на термін роботи. Підводні з'єднання дуже уразливі. Як правило, дійсно хороша і якісна пайка може бути тільки у моделей, які коштують трохи дорожче. У будь-якому випадку, рекомендуємо не заощаджувати на насосах, оскільки, будь-який позаплановий ремонт вимагатиме більших коштів, ніж ви зможете заощадити при купівлі.

  73P 1699
  Насос свердловинний Dab S4 2/14 1HP M230/50 без комплектуючих
  До товару

  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.