єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як вибрати насос для брудної води?

Перед багатьма власниками котеджів часто стоїть питання – як відкачувати брудну воду. Для цих цілей відмінно підходить насос для брудної води. Наприклад, буває, що після зими, вода заливає підвали будинків. Ціна на відкачування води з підвалу професійними службами – відверто кажучи, не дешева. У такому випадку, насоси для брудної води підійдуть ідеально. Вони можуть відкачувати воду не лише з підвалів, але й з власних ставків і басейнів.

Насос для бассейна

Якщо говорити про додаткові переваги насосу для брудної води, то це, в першу чергу, можливість економити воду. Адже, завдяки будові дренажного насоса, його можна використовувати для відкачування води для поливу, просто закинувши шланг в будь-яку найближчу водойму.

Отже, давайте розглянемо, як обрати дренажний насос так, щоб він прослужив довго та успішно. Усі садові насоси для брудної води поділені на 2 групи, в залежності від способу забору води: поверхневі і глибинні. Універсальні поверхневі пристрої підійдуть для роботи зі слабкозабрудненою водою. Вони здатні пропускати тверді частки, розмір яких не перевищує 1 см. Це хороший варіант для дачних ділянок, де неподалік є невелика водойма. Вам варто обрати більш потужні глибинні насоси, якщо ступінь забруднення перевищує 1 см. Тому що такий дренажний насос здатний відкачувати сильно забруднені води, у складі яких присутні великі тверді частки діаметром від 1 до 5 см. Також, важливо розуміти, що в залежності від продуктивності і потужності приладу, розрізняють побутові та промислові насоси. Якщо у Вас дачна ділянка, то Вам цілком підійдуть побутові насоси для відкачування води.

Існують також насоси для брудної води, якщо вона надто забруднена. У такому випадку варто обрати універсальний водяний насос, який зможе впоратися, як з побутовими стоками, так і з брудними водами. Такий насос називається фекальним насосом. Його головне завдання – відкачування забрудненої води, у складі якої зустрічаються тверді відходи і довговолокнисті включення. Технічні характеристики таких моделей відрізняються наявністю подрібнювача, який здатний спочатку перемелювати усі тверді елементи на більш дрібні частинки і, лише після цього, відправляти їх в систему для подальшого перекачування.

Насос для брудної води повинен відповідати завданням, які Ви перед ним ставите. Під час вибору Ви повинні мати відповіді на такі питання:

  • яка сфера застосування насоса;
  • місце розміщення насоса;
  • Поплавок автоматичного відключення, або автоматика для роботи насоса.
Поплавок автоматического отключения

Важливо розуміти, де і як Ви будете застосовувати насос. Плануючи використовувати агрегат лише за необхідністю, для очищення затоплених приміщень або поливу городу з найближчої водойми, цілком достатньо придбати насос продуктивною потужністю 120 літрів за хвилину. Якщо ви плануєте встановлювати насос у дренажній системі, то краще купувати більш потужний агрегат. Саме цілі використання насосу допоможуть Вам зорієнтуватися і розрахувати вартість.

Вибір дренажного насоса залежить від того, де розміщується сам насос. Агрегати, всмоктуючий пристрій яких, розташовується у нижній частині корпусу, здатні швидко і практично повністю відкачувати воду з підвалу або резервуару. Але, розміщуючи такий агрегат на дні водойми, слід бути готовим до того, що в процесі відкачування разом з водою він захопить і велику кількість мулових відкладень. Тому, для цих цілей краще обирати моделі з розміщенням всмоктуючого пристрою у верхній частині корпусу, або ж встановлювати прилади на спеціальній підставці.

Наявність або відсутність поплавка впливає не на встановлення, а на безпеку насоса. Якщо поплавок є, то у випадку низького рівня води, він зреагує і вимкне роботу насоса. Це дозволить зберегти його в робочому стані довше. Звичайно, вартість насоса з поплавком вища, проте порахуйте, скільки коштуватиме новий насос, і Ви зрозумієте справжню економію.

Підключення насосів для брудної води краще довірити професіоналам. Адже кілька неправильних дій можуть призвести до пошкодження насоса та його несправної роботи.

Наші спеціалісти готові Вам допомогти з підбором кращого варіанту під Ваші потреби. Просто зателефонуйте 050 414-37-72 або напишіть нам в чат, або замовте зворотний дзвінок. Ми завжди раді Вам допомогти!

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.