єВідновлення

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

актуальні підбірки товарів

ексклюзивні пропозиції і промокоди

знижки на продукцію

унікальні пропозиції для підписників

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Допоможемо підібрати товар
Відправляйте форму зворотнього зв’язку

Принцип роботи теплового насоса "Вода-вода"

Опалення приміщення – це важлива частина створення затишку. Тепловий насос «вода-вода» - ідеальний помічник у створенні тепла в будинку. Він і економічний, і надійний, а тому, для будинку просто ідеальний.

Теплові насоси типу «вода-вода» вважаються найефективнішим обладнанням в системі опалення. Чому? Справа в тому, що енергію, яку ми отримуємо за допомогою теплового насоса «вода-вода» з навколишнього середовища, за фактом, є безкоштовною. Існують витрати лише на електрику, але вони – незначні.

Відомо, що температура ґрунтових вод навіть у найхолоднішу пору року знаходиться в діапазоні 7-12 градусів Цельсія. Саме тому, тепловий насос типу «вода-вода» можна використовувати навіть в областях з найбільшими морозними зимами.

Тепловий насос «вода-вода», принцип роботи якого досить складний, при цьому простий в експлуатації. Розглянемо принцип роботи теплового насоса «вода-вода»:

 • Теплоносієм в тепловому насосі «вода-вода» слугує ґрунтова вода.
 • Через свердловину вода надходить до насосу, де вона віддає своє тепло випарнику і далі повертається в землю через іншу свердловину.
 • Принцип роботи насоса полягає у наступному: холодоагент потрапляє у випарник через капілярний отвір завдяки тиску, де через різке зниження тиску буде випаровування, при цьому холодоагент забирає тепло у внутрішніх стінок самого випарника.
 • Відповідно до принципу роботи холодоагент вже в газоподібному вигляді переходить до компресора насоса, де він стискається і виштовхується в конденсатор. І саме завдяки цьому стисненню температура зростає.
 • У конденсаторі холодоагент просто нагрівається. Тепло, яке утворилося, він віддає в об'єкт, який опалює. І далі уже переходить у рідкий стан.
 • Процес, описаний вище, буде відбуватися постійно, доки в приміщенні не буде встановлена бажана температура. Тепловий насос «вода-вода», принцип якого здається трохи складним, відмінно підійде як для приватного будинку, так і для дачі.

  Тепловий насос «вода-вода» - це обладнання, яке вимагає якісного підбору і правильного встановлення. Саме тому, ми рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до професіонала у виборі теплового насоса «вода-вода». При виборі варто звернути увагу на такі параметри:

  • Продуктивність
  • Виробник
  • Вартість монтажу

  Тепловий насос для опалення будинку «вода-вода» може мати додаткові параметри, такі як: управління і нагрів гарячої води. Управління – це система автоматичного контролю і налаштування роботи котла, яка дозволяє працювати тепловому насосу «вода-вода» злагоджено і максимально ефективно.

  Як показує практика, опалення тепловим насосом «вода-вода» - це енергоефективний спосіб опалення приміщення. Єдиний мінус – це ціна самого обладнання і встановлення. Але якщо Ви раз придбаєте тепловий насос «вода-вода» - то це економія на опаленні на багато десятиліть.

  Допоможемо підібрати товар
  Відправляйте форму зворотнього зв’язку

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.