єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Насосна станція: як відрегулювати тиск?

Насосна станція – це комплексна система, в якій потрібно і можна регулювати тиск. Насосна станція – це поверхневий насос, з’єднаний гнучким підведенням з гідроакумулятором і реле тиску, що управляє насосом. Саме реле тиску і відповідає за регулювання тиску в системі.

Найчастіше, реле тиску води для насоса вже налаштоване оптимально. Однак, якщо потрібні індивідуальні налаштування, то це можливо зробити. Для регулювання тиску в самому реле є два болти, які розташовані під кришкою пристрою.

73P 1261
Автоматична насосна станція Dab E.SYBOX
До товару

В гідроакумуляторі насосної станції є так званий «нижній» і «верхній» тиск. «Нижній» тиск регулюється великим болтом №1. Якщо Ви повернете болт за годинниковою стрілкою, то Ви збільшите тиск, а якщо будете повертати проти годинникової стрілки – зменшите. «Верхній» тиск можна регулювати за допомогою малого болту №2.

Рисунок1.jpg

  1. - гвинт зміни значення верхнього та нижнього тиску (Р) одночасно;
  2. - гвинт зміни різниці P між верхнім і нижнім тиском;
  3. - клеми підключення двигуна;
  4. - клеми підключення електроживлення;
  5. - клеми підключення заземлення.

Обертанням гвинта 1 проводиться встановлення значення тиску (Р) увімкнення (нижній тиск) і вимкнення (верхній тиск) насоса.

Обертання гвинта 2 змінює різницю P між нижнім і верхнім значеннями тиску.

73P 0331
Насосна станція Dab AQUAJET 82 M
До товару

Реле тиску води для насоса налаштовується за допомогою двох кроків:

  • Визначення тиску повітря в розширювальному баку. Для баків об’ємом 20-25 л тиск повітря повинен складати 1,4 - 1,7 бар, і 1,7 - 1,9 бар для резервуарів об’ємом 50 - 100 л. Пам'ятайте, що в баку повинно бути завжди повітря. Його тиск потрібно час від часу перевіряти і коригувати. Бажано це робити не рідше 1 разу на місяць. Підтримка правильного тиску дозволить збільшити термін служби насосної станції.
  • Визначення і регулювання тиску, увімкнення і вимкнення насосної станції.

Після того, як Ви відрегулювали тиск повітря в баку, необхідно підключити насосну станцію до мережі. Після увімкнення насос почне закачувати воду в бак і, після завершення, вимкнеться. Саме тоді на дисплеї з'явиться так званий «верхній тиск». Якщо це значення занадто високе і більше рекомендованого, тоді зменшіть його за допомогою реле тиску. Так званий «нижній тиск» з'явитися при зливанні води. Його також відрегулювати можна за допомогою реле тиску.

Зверніть увагу, що тиск при увімкненні насоса повинен бути на 10% вищим, ніж тиск повітря в резервуарі. Якщо Ви не будете дотримуватися цього правила, то насосна станція швидко зноситься.

Рисунок2.jpg

Спочатку налаштуйте верхній тиск вимикання за допомогою гвинта 2. Значення буде показано покажчиком 3. Потім потрібно вказати нижній тиск увімкнення за допомогою гвинта 5. Значення буде показано покажчиком 4. Точне налаштування проводиться відповідно до манометру.

73G 1679
Насосна станція Grundfos SCALA2 3-45
До товару

Ще кілька моментів, про які важливо пам'ятати:

  • Не можна встановлювати «верхній» тиск, який складає більше 80% від максимального для цієї моделі реле.
  • Перед тим як підвищити тиск увімкнення насоса ( «верхній») необхідно подивитися його характеристики, чи зможе він розвинути такий тиск.
  • При регулюванні не потрібно загвинчувати гайки регуляторів до відмови – реле взагалі може перестати спрацьовувати.

Рисунок3.jpg

У насосній станції можливо відрегулювати тиск за допомогою реле тиску. Але, важливо пам'ятати, що неправильне регулювання може призвести до швидкого зношування усієї системи.

73P 1484
Автоматична насосна станція Dab E.SYBOX MINI 3
До товару

Допоможемо вам підібрати товар

Дивіться також

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.