єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як вибрати фекальний насос?

Фекальний дренажний насос призначений для побутових стічних вод, в яких немає твердих часток. Такі відходи часто з’являються на дачах, в приватних будинках та інших місцях, де проживають або працюють люди.

Головна відмінність фекальних насосів від звичайних дренажних – це те, що вони можуть працювати лише з водами, які не забруднені твердими відходами. Оскільки, до складу фекальних насосів не входить фільтр, який може запобігти потраплянню твердих часток. Розмір стоків регулюється діаметром отвору, через який відбувається висмоктування відходів.Фекальні насоси існують трьох видів:

 • Занурювальні
 • Напівзанурювальні
 • Поверхневі (зовнішні)
 • Занурювальні фекальні насоси використовують у випадках затоплення підвалів, якщо необхідно відвести зливові води. Їх конструкція передбачає поплавковий пристрій, що робить роботу насоса автоматичною.

  Напівзанурювальний насос призначений для вигрібних ям приватного будинку або дачі. Це ідеальний пристрій для такого типу функціональності.

  Поверхневі (або їх ще називають зовнішні) насоси. Їх головна особливість – можна встановлювати лише в закритих приміщеннях. Справа в тому, що через особливості структури, при потраплянні опадів на прилад він відразу ж поламається.

  Як вибрати фекальний насос?

  Для того, щоб Ви змогли підібрати правильне обладнання, перед покупкою Вам необхідно знати ряд інформації:

  • Глибина занурення насоса;
  • Відстань від точки забору води до місця, куди будуть йти стоки;
  • Необхідна продуктивність обладнання – визначіть, який об’єм стоків, і з якою швидкістю Ви хотіли б перекачувати, величина виражається в кубічних метрах за годину або літрах за хвилину;
  • Розмір твердих домішок, які, ймовірно, можуть виявитися у стічних водах;
  • Діаметр каналізаційної труби, через яку стоки і фекалії будуть подаватися в септик.

  Перед тим, як Ви будете вибирати собі насос, обов’язково визначте, який тип відходів Ви хочете викачувати: гарячі, холодні, великі чи дрібні. Є моделі, які оснащені подрібнювачем і без нього. Наприклад, якщо Вам необхідно організувати відтік відходів з раковини, ванни або пральної машини, то Вам підійде фекальний насос для гарячих вод без подрібнювача.

  Для більш детального підбору зверніться, будь ласка, до менеджера за телефоном 050-414-37-72.

  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.