єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Підключення газового котла

Система опалення, яка працює на основі газового котла – це найпопулярніша система серед українського населення. Тому, питання підключення газового котла стоїть особливо гостро. Адже лише грамотне підключення дозволить всій системі працювати довго і безперебійно.

Схема підключення газового котла включає чотири основні етапи:

 • монтаж котла (встановлення на стіну, якщо мова йде про настінний котел);
 • підключення опалювального контуру;
 • під’єднання системи опалення;
 • підключення до газопроводу.
 • Підключення газового котла починається з вибору місця для монтажу. При виборі місця для монтажу необхідно враховувати кілька факторів:

  • Кімната, де буде встановлений котел, повинна бути обов’язково з вікном, яке можна відкрити. Це важливо для дотримання техніки безпеки.
  • Якщо такого приміщення немає, то повинна бути хоча б невелика кватирка, а також важливо врахувати, що біля котла не повинно бути жодних додаткових приладів, навіть газового лічильника.
  • Якщо це настінний котел, то він повинен розташовуватися на висоті не менше 80см від підлоги і 50см від найближчих стін.

  Крім цього, важливо враховувати, що жодна схема підключення газового котла повинна включати облаштування димоходу і системи вентиляції приміщення. Зауважте, що особливу увагу необхідно приділити організації ефективного відтоку і припливу повітря. Це дуже важливо для безпеки використання котла, оскільки таким чином організовується відтік газу і топкових газів.

  4c76c97398.jpg

  Схема розташування котла за наявності вікон.

  Мінімальний обсяг приміщення 4м2 / кВт


  34310ca12b.jpg

  Схема розташування котла за наявності вікон та вентиляційного отвору.

  Мінімальний об’єм приміщення 2м2/кВт

  dd7e56f43a.jpg

  Схема розташування котла за наявності вікон та вентиляційного

  отвору площею не менше 300см2.

  Мінімальний об’єм приміщення 1м2/кВт

  Підключення газових опалювальних котлів краще проводити за допомогою спеціалістів. Вони точно знають особливості різних моделей котлів і можуть правильно провести підключення опалювального контуру до котла.

  Сьогодні система підключення газового котла обов’язково вимагає підключення до контуру водопостачання.

  Найважливіший етап підключення газового котла – це підключення газу до котла. Схема включає в себе кілька важливих етапів:

  • Необхідно з’єднати патрубок на трубі з відгалуженням газової труби, з встановленим на ній краном. Важливо, встановити накидні гайки і прокладки ущільнювачів з параніту, щоб процес встановлення пройшов швидко.
  • Особливу увагу приділіть герметизації газопроводу та з’єднань його з котлом.
  • Встановлення після фільтраційного елементу спеціального гнучкого з’єднання. Важливо, що використовувати гумові шланги заборонено, адже гума з часом може пересохнути та потріскатися.

  Якщо Вас цікавить більш детальна інформація про встановлення газового котла, Ви можете надати запит на детальну інформацію у менеджера за телефоном 050-414-37-72.

  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.