єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Переваги та недоліки твердопаливних котлів

Твердопаливні котли – це екологічний спосіб обігріву приміщень, для яких немає можливості провести газ або електрику з підвищеною потужністю (як для електрокотла). На сьогоднішній день, в період подорожчання цін на газ і електрику, твердопаливні котли стають дійсно економним методом опалення.

34VS0060
Котел твердопаливний піролізний Vision VG60 60 кВт
До товару

Переваги твердопаливних котлів

У всього є свої плюси і мінуси. Для українського ринку опалення, на сьогоднішній день, твердопаливні котли мають цілий ряд істотних переваг:

 • Економія. Це дійсно важливо для користувачів. Наприклад, при потужності 25 кВт, експлуатаційні витрати у використанні газового котла складуть приблизно 100-250 грн, електричне джерело опалення потягне на 200-300 грн в день, а твердопаливний котел змусить Вас витрачати лише 80 грн.
 • Екологічність. Оскільки для твердопаливних котлів підходить паливо у вигляді: дров, деревних відходів, торф’яних брикетів та інших видів, які не належать до копалин, то цей тип опалення належить до екологічного.
 • Простий принцип роботи. Завдяки цьому, встановлення може обійтися не так дорого.
 • Розмаїття виду палива. Залежно від моделей і потреб користувачів, твердопаливний котел може працювати на: вугіллі, торфі, дровах, брикетах, пелетах і, навіть, на гної.
 • Високий рівень автономності. Якщо Ви вирішите придбати твердопаливний котел, то зможете забезпечити собі незалежність від центрального опалення. Таким чином, Ви самостійно зможете регулювати ступінь нагрівання приміщення і робити це тільки тоді, коли Вам потрібно.
 • Досить невисока вартість. Звичайно, існують різні бренди, які представляють моделі різного рівня продуктивності і різної вартості. Тому, кожен зможе підібрати варіант, який буде влаштовувати безпосередньо його.
 • Немає надто складних вимог до котелень. Це дозволяє уникнути зайвих витрат на переоблаштування котелень.
 • 34VS0020
  Котел твердопаливний піролізний Vision VG20 20 кВт
  До товару

  Недоліки твердопаливних котлів

  На жаль, не існує ідеальних речей. За наявності численних переваг твердопаливних котлів, у них є і ряд недоліків, про які Вам краще знати:

  • Паливо, хоч і екологічне, але вимагає певної площі для зберігання. Тому, важливо, щоб у Вас було місце для створення невеликого складу для зберігання дров або брикетів. Адже паливом краще запасатися відразу у великій кількості – це забезпечить Вам можливість купувати його за оптовою ціною. Також, знадобиться приміщення для просушування дров, тому що часто їх продають не сухими.
  • Практично всі твердопаливні котли покриваються кіптявою, тому виникає необхідність їх чистити. Від класу котла залежить лише частота необхідної чистки.
  • Ручне завантаження палива. На сьогоднішній день існують котли з автоматичним завантаженням, так звані польотні котли. Однак, в Україні популярніші, все ж таки, моделі котлів з ручним завантаженням. Але вони також відрізняються: в одних завантаження відбувається рідше, а в інших – частіше.
  • Необхідність догляду. Термін служби твердопаливних котлів напряму залежить від Вашого догляду за ними. Чим частіше зможете проводити прочищення котла, тим довше він прослужить.

  34VS0040
  Котел твердопаливний піролізний Vision VG40 40 кВт
  До товару

  Таким чином, Ви можете порівняти усі плюси і мінуси, врахувати Ваші умови споживання енергії для опалення, і прийняти рішення придбання твердопаливних котлів.

  У нас на сайті Ви зможете ознайомитися з широким вибором твердопаливних котлів: твердопаливні котли , а також підібрати комплектуючі: комлпектуючі до твердопаливних котлів

  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.