єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Який твердопаливний котел вибрати для дому?

На сьогоднішній день на ринку існує величезний вибір твердопаливних котлів для дому. І для того щоб обрати варіант, який підходить саме Вам, потрібно розуміти, що опалення будинку твердопаливним котлом може здійснюватися різним типом палива. Тому, перш ніж обирати твердопаливні котли для приватного будинку, потрібно з’ясувати декілька важливих моментів.

Твердопаливні котли для дому, або котли, що працюють на твердому паливі, багато хто називає найбільш економічними та перспективними котлами, оскільки ціни на газ постійно зростають. Для того щоб обрати необхідну та оптимальну модель твердопаливного котла для приватного будинку, потрібно врахувати:

  • Тип палива;
  • Потужність котла;
  • Рівень теплових втрат;
  • Тип завантаження твердопаливного котла.

Сучасні котли для дому працюють на різних видах палива. Це дрова, вугілля, торф, брикети та пелети. Ми рекомендуємо використовувати універсальні варіанти, які підтримують декілька видів палива. Наприклад, котел може працювати і на дровах, і на пелетах. Тим самим, Ви не будете зациклюватися на одному типі палива. Опалення приватного будинку потребує економії – саме тому, обирайте універсальні варіанти палива.

Чим відрізняється твердопаливний котел для дому на дровах, вугіллі, торфі, брикетах або пелетах?

Чем отличается твердотопливный котел для дома на дровах, угле, торфе, брикетах или пеллетах?

Вугільні котли підходять для будинку, який знаходиться достатньо далеко від міста. Вони також є хорошим варіантом, якщо в будинку немає місця для зберігання дров. Також, вугільні котли не потребують дороговартісного монтажу та якогось додаткового обладнання. Основні переваги твердопаливних котлів на дровах для приватного будинку:

  • Універсальність
  • Низька вартість палива та самого котла
  • Автономність в роботі

Дровяні котли

Дровяний твердопаливний котел для приватного будинку є найбільш доступним варіантом щодо ціни на нього. Оскільки дрова доступні в будь-якому регіоні України. Основні переваги дров'яних твердопаливних котлів для будинку:

  • Низька вартість і доступність палива;
  • Низькі капіталовкладення для встановлення;
  • Оптимальне згоряння дров, невибагливість в роботі.

Опалення будинку котлом на пелетах – означає максимальну ефективність і високу потужність – до 500 кВт. Пелети – найекологічніший вид палива. Але, при цьому, з усіх видів твердого палива, він найдорожчий. Пелетні котли оснащені бункером запасу палива, якого може вистачити на період від 3 днів, залежно які тепловтрати у вашого будинку. Такі твердопаливні котли мають найвищий ККД серед усіх котлів на твердому паливі. До 92%.

Твердопаливне опалення будинку за допомогою піролізного котла. Основною перевагою піролізного котла для приватного будинку – більш тривалий термін горіння, у порівнянні зі звичайними твердопаливними котлами, і більш високий ККД роботи. Такі котли працюють на сухих дровах. Робота таких котлів базується на процесі піролізу, завдяки якому і досягається високий ККД – від 85 до 90%.

Якщо Ви зважилися зробити опалення будинку за допомогою твердопаливного котла, то обов'язково врахуйте площу приватного будинку. Тому що від цього залежить, якої потужності потрібно обирати котел. Опалення приватного будинку твердопаливним котлом може бути повним або частковим.

Завантаження твердопаливних котлів може бути автоматичним або ручним. Ручне завантаження палива не вимагає використання електрики, однак, не зовсім підходить, оскільки паливо потрібно завантажувати вручну. В середньому, подача палива повинна відбуватися кожні 4-6 годин, а це означає, що хтось повинен в ручному режимі це робити. Автоматична подача палива для приватного будинку – це ідеальний варіант для котлів на пелетах. Подача може відбуватися двома способами: за допомогою шнека або поршня. Автоматика дозволяє гарантувати рівномірну роботу котла і забезпечує підтримку постійної температури.

Якщо Ви не знаєте, як підібрати твердопаливний котел для будинку, то зверніться до нашого менеджера за телефоном - 050 414-37-72 або напишіть на пошту shop@romstal.ua або замовте зворотний дзвінок. Ми завжди раді допомогти Вам!

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.