єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як вибрати підлоговий газовий котел?

Напольный газовый котел

Вибрати підлоговий газовий котел – справа не проста. У підлогового газового котла є цілий ряд переваг:

 • котел може не залежати від електрики;
 • всі моделі економічні, оскільки їх ККД складає 90-93%;
 • проста і надійна автоматика, яка підтримує задану температуру;
 • припиняє роботу котла у випадках, якщо немає необхідної тяги димоходу.

35V00247
Котел газовий конденсаційний підлоговий, ecoVIT exclusiv VKK 476/4 INT, 47 кВт
До товару

Важко сказати, який підлоговий газовий котел вибрати. Адже всі вони, крім переваг, мають ще декілька ключових недоліків, незалежно від моделі:

 • необхідний якісний димовідвід;
 • чавунний підлоговий газовий котел повинен бути оснащений додатковим насосом і, бажано, вузлом захисту від низькотемпературного зворотного потоку.
 • Газовий котел ідеально підходить для місць з нестабільною подачею енергії. Якщо в системі опалення немає циркуляційного насосу, деякі підлогові газові котли здатні працювати в режимі природної циркуляції. Саме завдяки підлоговому газовому котлу вдома завжди буде тепло, навіть, якщо вимкнули електроенергію. Головне, щоб в будинку не було проблем з газом.

  35V00249
  Котел газовий конденсаційний підлоговий, ecoVIT exclusiv VKK 656/4 INT, 64 кВт
  До товару

  Вибір підлогового газового котла починається з того, що потрібно визначити тип котла: парапетний або димохідний. Парапетний тип підлогового котла має закриту камеру згоряння, і працює без димоходу. Димохідний котел має відкриту камеру і вимагає встановлення димоходу.

  Напольный газовый котел

  Потужність котла краще вибрати з розрахунку Ваших індивідуальних потреб. Димохідний варіант буває потужністю від 7 до 300 кВт, а парапетні котли від 5 до 16 кВт. Щоб визначити, якою потужністю вибрати підлоговий газовий котел, необхідно мати таку інформацію:

 • опалювальна площа приміщення, або необхідна потужність опалення;
 • наявність димоходу в будинку.
 • При розрахунку, враховуйте, що 1 кВт потужності котла опалює приблизно 10 кв.м. кімнати зі стандартною висотою стель 2,7м.

  35V00241
  Котел газовий конденсаційний підлоговий, ecoVIT exclusiv VKK 226 /4 INT, 23 кВт
  До товару

  Можливим фактором впливу може бути наявність обсягу води в системі, але лише в тому випадку, якщо у вас чавунні батареї. У такій ситуації, потрібно ще приблизно порахувати об’єм води. Це можна зробити з розрахунку, що в радіаторі знаходиться 2л води, а якщо враховувати воду в трубах, то на кожен радіатор необхідно додати по 1л. Таким чином, якщо кількість радіаторів в приміщенні помножити на три, то Ви отримаєте об’єм води в системі опалення. Таким чином, потрібно враховувати, що 1 кВт потужності котла може нагріти до 15 літрів води.

  Якщо у Вас стоять не чавунні радіатори, а будь-які інші (сталеві, алюмінієві, біметалеві), то через незначну кількість води, можете враховувати лише площу опалення приміщення при виборі потужності котла.

  35V00243
  Котел газовий конденсаційний підлоговий, ecoVIT exclusiv VKK 286/4 INT, 28 кВт
  До товару

  Який підлоговий газовий котел кращий і на які ще моменти потрібно звернути увагу при виборі?

  По-перше, краще всього вибирати котли з італійською або німецькою автоматикою. По-друге, звертайте увагу на товщину сталі в теплообміннику. Найкраще, щоб товщина була від 2,5мм і більше. Такі котли працюватимуть довше.

  Якщо говорити про ККД, то практично у всіх моделей він дорівнює 90%. Але найкраще ще раз додатково перевірити по паспорту.

  Типи пальників. У продажу існує велика кількість різноманітних пальників для газових котлів, і для розуміння їх відмінностей, потрібно досить добре в цьому розбиратися. Краще всього, в першу чергу, дивитися на обсяг викидів в продуктах згоряння, як правило, ці параметри вказані в паспорті до газового котла. Чим вони менші – тим кращий пальник, і сам котел.

  Котли з природною або примусовою циркуляцією? Теплоносій в котлах з природною циркуляцією після нагрівання під впливом перепаду щільностей, мимовільно потрапляє в радіатори опалення. Котли з примусовою циркуляцією, споживають газу на 15-20% менше і, при цьому, добре підтримують встановлений температурний режим.

  Якщо у Вас залишилися питання, як обрати підлоговий газовий котел, звертайтеся до нашого кращого менеджера за телефоном: 050 414-37-72 або пишіть Ваше питання в чаті, або замовляйте зворотний дзвінок.

  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.