єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як вибрати настінний газовий котел?

Газовий котел – це один з найпопулярніших товарів серед опалювальних котлів. Оскільки до багатьох приватних будинків підведено газ, а також багато квартир мають центральне газозабезпечення. Тому, питання, як вибрати настінний газовий котел стоїть досить гостро.

Газовые настенные котлы отопления


Вибирати котел потрібно відповідно до Ваших індивідуальних потреб. Відомо, що існують такі основні види газових котлів:

 • одноконтурні (тільки для опалення) або двоконтурні (для опалення та нагріву гарячої води);
 • незалежні від електрики або енергозалежні;
 • з димоходом або без.

35V03013
Котел газовий конденсаційний настінний ecoTEC pure VUW 246/7-2 (H-INT IV), 18,5 кВт, ГВП 24,5 кВт
До товару

Вибір між одноконтурними та двоконтурними очевидний: Вам потрібне лише опалення або також нагрівання води. Відповідь на це питання допоможе обрати необхідну модель.

Якщо у Вас немає місця, досить невелика площа, тоді найкраще повісити котел. Монтаж у навісного котла досить простий. Настінні котли оптимальні при встановленні в приміщенні площею 100-350 квадратних метрів. Котел компактний і його дизайн досить симпатичний. Виведення газів, в залежності від моделі котла, може здійснюватися через простий димохід природним шляхом або примусово через невеликий коаксіальний димохід. Для встановлення димоходу доведеться зробити невеликий отвір безпосередньо в стіні.

Який настінний газовий котел кращий? Настінні газові котли зазвичай коштують значно дешевше, ніж підлогові. Це обумовлено тим, що настінні моделі є більш сучасним варіантом газових котлів опалення. Потужність настінних котлів може бути від невеликих, від 11кВт, до котлів з великою потужності до 120кВт. Навісний котел краще встановлювати максимально близько до точок забору води, які бажано, щоб також знаходилися недалеко один від одного. Наприклад, душова кімната повинна знаходитися поряд з кухнею.

Щоб дізнатися, який настінний газовий котел вибрати, підготуйте наступну інформацію:

 • яка потужність обладнання;
 • який рівень комфорту Ви плануєте забезпечити;
 • чи потрібен автоматичний тип управління;
 • які характеристики димоходу;
 • рівень довіри до певного виробника (можливо, у Вас уже є досвід).
 • Газовые настенные котлы отопления

  Ніхто не може дати однозначної відповіді на питання, які настінні газові котли кращі. Але, якщо робити короткий огляд ринку, то ми рекомендуємо звернути увагу на німецьку компанію Vaillant. Але, при цьому, їх ціна досить не маленька. Найближчим аналогом, що не поступається за якістю, є газові котли компанії Viessmann (Німеччина). Їх моделі мають високий ККД 93%, і при цьому дуже простий монтаж за допомогою швидкороз'ємних з'єднань.

  35V00149
  Котел газовий конденсаційний настінний ecoTEC plus VU 25CS/1-5 (N-INT2)
  До товару

  Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію, який настінний котел кращий, то краще зверніться до нашого висококваліфікованого менеджера за телефоном 050 414-37-72. Він підбере Вам настінний газовий котел відповідно до Ваших потреб.

  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.