єВідновлення

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

актуальні підбірки товарів

ексклюзивні пропозиції і промокоди

знижки на продукцію

унікальні пропозиції для підписників

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Допоможемо вам підібрати товар

Як правильно опалювати котел брикетами?

Брикети – це відмінне паливо для котлів. Оскільки зберігати такий матеріал зручно, для нього не потрібно дуже багато місця. Тим більше, якщо правильно використовувати брикети, вони будуть економнішими, ніж дрова або вугілля.

Як правильно опалювати брикетами повинен знати кожен, хто має твердопаливний котел. Тому що дрова та вугілля – це дорогі матеріали для опалення. А ось брикети – вважаються економічним способом опалення і, при цьому, екологічно чистим. До того ж, брикети не псують котел і чистити його необхідно набагато рідше, ніж у випадку вугілля.

Брикеты

Розглянемо основні правила, як правильно опалювати твердопаливний котел брикетами:

 • Щоб правильно опалювати котел брикетами, необхідно їх правильно покласти в паливник. Кількість брикетів залежить від потужності котла. Наприклад, для потужності 15-20 кВт необхідно покласти 15-18 брикетів хрест-навхрест. Важливо залишати приблизно 1 сантиметр між блоками – це дозволить кисню краще проникнути і, тим самим, горіння буде ефективнішим.
 • Після того, як Ви правильно поклали брикети, необхідно розпалити. Укладати брикети можна також в уже розведений вогонь в котлі.
 • Потім необхідно трохи відкрити піддувало. Важливо знайти правильний баланс, тому що, якщо стулку піддувала відкрити занадто мало, то в печі буде накопичуватися дим. Якщо ж занадто широко відкрити, то брикети дуже швидко згорять.
 • Впродовж горіння брикетів і отримання від них тепла, необхідно поповнювати паливник новими. Таким чином, котел зможе регулювати рівень тепла в приміщенні.
 • Немає універсального рішення, як правильно опалювати твердопаливний котел брикетами, адже кожен котел має свої особливості, які впливають на швидкість горіння брикетів. Важливо отримати відповідь на питання «як» завчасно, щоб з перших днів користування не переплачувати за паливо.


  Торфяные брикеты

  Якщо говорити про те, як правильно опалювати котел торф’яними брикетами, то принцип дуже схожий. Єдина особливість у тому, що торф’яні брикети займаються набагато швидше. Потрібно обов’язково дотримуватися всіх норм протипожежної безпеки.


  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.