єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як правильно опалювати котел дровами?

Твердопаливні котли стали досить популярними для використання у приватних будинках і на дачних ділянках. Деякі моделі котлів можуть працювати як на пелетах, так і на дровах і, навіть, на вугіллі. Опалення дровами для приватних будинків – це надійний спосіб створити тепло і затишок, тому багато власників, як правило, переходять на дрова.

Как правильно топить котел дровами?

Як правильно опалювати котел дровами – це актуальне питання для багатьох власників твердопаливних котлів. Адже від того, як Ви будете користуватися дровами, буде залежати, на який термін Вам їх вистачить, і яку кількість тепла Ви отримаєте.

Отже, давайте розглянемо рекомендації спеціалістів, як правильно опалювати твердопаливний котел дровами:

 • Почати потрібно з підбору якісних дров. Вони повинні бути правильно і добре висушені.
 • Далі необхідно правильно розпалити дрова: потрібно почати палити, щоб, в першу чергу, прогрілася сама камера згоряння і безпосередньо димохід. Для цього потрібно першу закладку дров робити не повністю, а наполовину.
 • Звертайте увагу на тягу котла:
    • якщо в димоході Ви чуєте шум, при цьому полум’я білого кольору, то це говорить про те, що тяга дуже сильна, що призведе до передчасного згорання дров;
    • якщо полум’я яскраво-червоного кольору, то тяга дуже низька, що призводить до тління дров;
    • оптимально, якщо полум’я буде жовтого (помаранчевого) кольору;

  Якщо мова йде про те, як правильно опалювати котел дровами взимку, то тут діють такі ж правила. Важливо пам’ятати, що необхідно періодично видаляти золу з котла. Оскільки зола може зменшувати ефективність Вашого котла. Як правило, золу краще чистити 2 рази на день, але все залежить від Вашого котла.

  Как правильно топить котел дровами?

  Як правильно опалювати котел дровами – актуальне питання для сезону осінь-зима. Дуже важливо, перед початком опалювання, оглянути сам котел, і переконатися, що він справний. Адже це питання Вашої безпеки.

  Якщо Ви не знаєте, як правильно опалювати котел дровами, то краще зверніться до спеціаліста за детальною консультацією. Тому що це дуже важливе питання, особливо, коли мова йде про будинки та дачі.


  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.