єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як вибрати кондиціонер для квартири?

Кондиціонер влітку – це уже обов’язкова річ у кожній квартирі. Його встановлюють у спальнях, дитячих кімнатах та, навіть, на кухнях. Але як обрати кондиціонер, щоб він максимально задовольняв Вас своєю функціональністю.

1026d7426e0dece734a67c6fdc16d630.jpg

Перед тим як ми розкажемо, який кондиціонер обрати під Ваші параметри, Вам потрібно визначитися з цими параметрами. Для цього необхідно відповісти на декілька простих питань:

  • Яка площа приміщення, на якій буде встановлюватися кондиціонер?
  • Кондиціонер буде працювати лише на охолодження чи також на опалення?
  • Чи потрібне Вам керування через мобільний додаток з можливістю керувати кондиціонером на відстані?
  • Чи важливий для Вас рівень шуму від кондиціонера?
  • Економія електроенергії.

26374ad6f2555ac23d740e8d4b7181ef.jpg

Який кондиціонер обрати для квартири це важливе питання, яке задають собі багато покупців. Розглянемо основні важливі моменти при виборі:

1) Необхідно правильно розрахувати кондиціонер під площу приміщення. Наприклад, якщо площа приміщення близько 20 м2, то потужність в режимі охолодження може бути на рівні 2,2 кВт, а в режимі нагрівання – 2,4 кВт. У будь-якому випадку, більш детальний прорахунок Вам допоможе зробити наш менеджер, зверніться за тел. 050-414-37-72.

2) Хороший кондиціонер може працювати і на опалення, і на охолодження. Це зручно, особливо з огляду на той факт, що зараз дуже нестабільна погода і опалення часто може знадобитися до централізованого включення.

3) Економія електроенергії теж дуже важливе питання на сьогоднішній день. Інвенторні кондиціонери дійсно економлять електроенергію. Також, моделі з інверторами менш шумні і підтримують зазначену Вами температуру.

4) Обмеження температури повітря ззовні є практично у всіх побутових кондиціонерів. Недорогий кондиціонер буде працювати на режим охолодження лише, якщо температура на вулиці вище 20 градусів тепла. Якщо Вам потрібно, щоб кондиціонер працював за температур нижче 20, тоді краще зверніть на це увагу.

5) Розміщення блоків. Справа в тому, що встановлення кондиціонера в квартирі передбачає деякі особливості. Необхідно якомога ближче один від одного розміщувати внутрішній і зовнішній блок. Оскільки міжблочні комунікації по стандартній довжині йдуть не більше 5 метрів. Але є варіанти із 7-метровою довжиною, але, частіше, не в "бюджетних" моделях.

fd5289dfe829fe49c7fbc3b5cc4fdfd5.jpg

6) Кондиціонер у домі повинен бути максимально тихим. Зараз практично всі моделі роблять тихими, але бувають і виключення – дуже дешеві китайські моделі.

Якщо Ви не знаєте, як обрати кондиціонер, то краще за все звернутися до фахівця. Не забувайте про додаткові функції, які звичайно можуть здорожчувати продукт, але при цьому вони збільшують зручності використання:

  • Очищення повітря різного ступеню,
  • Осушення,
  • Зволоження,
  • Іонізація,
  • Дезодорація.

Kak-vyibrat-konditsioner-v-kvartiru.jpg

Кондиціонер, ціна на який буде залежати від його функціональності, потужності і бренду, Ви можете обрати у нас на сайті. Ми пропонуємо хороший кондиціонер для квартир і не великих приміщень від виробника SYSTEMAIR.

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.