єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як працює кондиціонер на обігрів?

Сучасні кондиціонери встановлюються не лише для охолодження приміщення, але і для опалення. Для суміщення цих двох функцій потрібно обирати інверторний кондиціонер. Цей недорогий кондиціонер зможе забезпечити Вас теплом в неопалювальний сезон. Як працює кондиціонер на обігрів, розглянемо далі детально.

kondicioner-na-obogrev.jpg

Кондиціонер у квартиру купується з розрахунку площі приміщення та Ваших індивідуальних потреб. Кондиціонер з обігрівом може врятувати Вас від холоду не лише зимою, але й літом в холодну погоду, восени та навесні. Але потрібно пам’ятати головне правило – обігрів кондиціонером у морозну пору можливий до певної температури. Ці температурні обмеження потрібно знати, щоб не зіпсувати кондиціонер.

Навіщо вмикати кондиціонер на тепло, якщо можна ввімкнути обігрівач?

По-перше, обігрівач потрібно спочатку купити, а, по-друге, він має цілий ряд недоліків:

 • Високе споживання електроенергії
 • Нерівномірне прогрівання приміщення
 • Довготривалий час нагріву
 • getimg.jpg

  Купити кондиціонер на обігрів набагато вигідніше, ніж обігрівач. Кондиціонер набагато економічний за рахунок того, що він переносить тепло у режимі теплового насосу. Таким способом кондиціонер витрачає набагато менше електроенергії, ніж дає тепла в приміщенні.

  Інверторний кондиціонер для опалення підійде ідеально. Оскільки, в таких моделях є можливість регулювання потужності, після того як в приміщенні буде встановлена задана температура. Тобто, він не відключиться, а за рахунок зменшення обертів компресора, зможе підтримувати тепло в кімнаті.

  Кондиціонери, що працюють за низьких температур, мають ряд особливостей

  • завжди є ризик обмерзання зовнішнього блоку
  • при роботі кондиціонера взимку, потрібно купувати зимовий комплект обладнання
  • обігрів дренажу – важливий елемент при роботі взимку.

  aircoheater.jpg

  Правильно підібраний кондиціонер на обігрів можна вмикати навіть взимку. Для того щоб правильно підібрати кондиціонер, рекомендуємо Вам звернутися до нашого менеджера за тел. 050-414-37-72.

  Допоможемо вам підібрати товар

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.