єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Які бувають кондиціонери?

Кондиціонер в офісах, будинках, ресторанах – це вже звичне явище. Але, на сьогоднішній день, з’являється все більше новинок у цій сфері. Наприклад, управління кондиціонером по wi-fi – це вже реальність.

81AC0212
Інверторний кондиціонер Midea AG 7 площа до 20 м²
До товару

За такого широкого вибору важливо підібрати модель правильно, щоб вона відповідала усім Вашим потребам.

Сучасні кондиціонери відрізняються за способом регулювання температури, за їх призначенням, за місцем встановлення. Розглянемо основні типи кондиціонерів. За типами конструкції побутові кондиціонери діляться на дві основні групи:

 • Спліт-системи;
 • Моноблочні кондиціонери.

Без названия.jpg

Спліт-системи набагато популярніші, ніж моноблочні кондиціонери. Існує кілька основних типів спліт-систем:

 • Настінного типу;
 • Канального типу;
 • Касетного типу;
 • Колонного типу;
 • Підлогово-стельового типу;
 • Мульти спліт-системи.

81AC0213
Кондиціонер інверторний безшумний Midea AG 9 до 25 м²
До товару

Найпопулярніший тип – це настінний. Настінна спліт-система – це один з найбільш доступних за ціною варіантів. Система складається з внутрішнього і зовнішнього блоку. Внутрішній блок встановлюють, зазвичай, у верхній частині стіни в зоні біля вікна. Зовнішній – встановлюється на вулиці під вікном. За потужністю такі кондиціонери можна купити від 2 до 10 кВт. Такі кондиціонери можуть охолоджувати приміщення від 15 до 100 м2.

61469154
Сифон HL вбудований для дренажу кондиціонера DN32
До товару

Канальна система монтується за підвісною стелею, і вона приховує з поля зору весь внутрішній блок. Тому, вид приміщення залишається не зіпсованим. Це оптимальний варіант для офісів і 4-5 кімнатних квартир. Потужність таких моделей від 5 до 25 кВт. Основна особливість канальних кондиціонерів – це вирішення питання не лише з кондиціонуванням, а й з вентиляцією.

images.jpg

Касетні спліт-системи. Дуже схожі на канальні кондиціонери, але вони розподіляють повітря через нижню частину блоку. Особливості:

 • Встановлення відбувається за підвісною стелею;
 • Закривається акуратною решіткою;
 • Повітря рівномірно розподіляється в 4-х напрямках.

images (1).jpg

Колонна спліт-система підходить для великих за площею приміщень, де не можна або неможливо встановити кондиціонер на стіні. Потужність таких пристроїв від 7 до 18 кВт. Вони досить габаритні за розмірами і нагадують холодильники. Особливості:

 • Монтується на підлозі;
 • Необхідна велика площа для встановлення;
 • Генерує сильний потік повітря.

Без названия (1).jpg

Спліт система підлогово-стельова має потужність від 7,5 до 15 кВт. Такі системи встановлюються внизу стіни або безпосередньо на стелі. Головна перевага: це потужний потік холодного повітря, який не потрапляє на людей.

81AC0214
Кондиціонер інверторний безшумний Midea AG 11 до 32 м²
До товару

Мульти спліт-система – це коли до одного зовнішнього блоку підключається декілька внутрішніх. Ця модель досить дорога і виправдана лише тоді, коли немає можливості встановити кілька зовнішніх блоків.

Спліт-систему, купити яку можна в магазині, потрібно вибирати з урахуванням Ваших індивідуальних потреб. Якщо Вам потрібні настінні спліт-системи, Ви можете звернутися до нашого менеджера за консультацією за тел. 050-414-37-72.

81AC0216
Інверторний кондиціонер Midea AG-24 (до 75м2)
До товару

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.