єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Бойлер непрямого нагріву: плюси та мінуси

Що таке бойлер непрямого нагріву? Це водонагрівач, в якому немає власного джерела тепла. Безпосередній нагрів води відбувається за рахунок теплоносія, нагрітого стороннім джерелом тепла. Наприклад, цим джерелом може бути газовий твердопаливний або електричний котел.

81BE0080
Бойлер комбінованого нагріву Romstal Vision 80л ТЕН 3кВт вертикальний
До товару

Бойлер непрямого нагріву може бути на 100, 150, 200, 250,300 та більше літрів. Все залежить від Ваших індивідуальних потреб.

boyler_v_razreze2.jpg

Основні переваги використання бойлера непрямого нагріву:

1) Можна нагрівати великий об’єм води

2) Немає дефіциту гарячого водопостачання в пікові моменти використання води. Це дозволяє одночасно використовувати гарячу воду на декількох джерелах, без зниження температури або тиску.

3) Економія. Оскільки бойлер непрямого нагріву не споживає додаткову електроенергію для нагріву води. Якщо говорити про зимовий час, то обладнання максимально вигідне, оскільки від опалення гріється і гаряча вода.

4) Можливість використовувати будь-які джерела тепла. У бойлері теплоносієм виступає безпосередньо гаряча вода, а її нагрівання може відбуватися за допомогою будь-якого джерела тепла або навіть декількох джерел.

5) Можливість легко зробити систему рециркуляції водопостачання в будинку.

81AT9104
Електричний бойлер Round VMR80 80 л
До товару

Звичайно, не все так ідеально. І перед тим, як бойлер непрямого нагріву купити, потрібно вивчити всі мінуси такого обладнання:

1) Досить висока ціна. Через функціональні особливості вартість такого бойлера вища, ніж звичайного електричного бойлера.

2) Досить довго відбувається нагрів води, оскільки об'єм води достатньо великий.

3) Великі габарити. Такий бойлер не завжди зручно встановлювати в невеликих ванних кімнатах, оскільки вони займають досить багато місця.

81BE1150
Бойлер комбінованого нагріву Romstal Vision 150л ТЕН 3кВт підлоговий
До товару

Як встановити? Спосіб монтажу може бути таким, який Вам зручний. В асортименті представлені підлогові або настінні, горизонтальні або вертикальні моделі.

boilery_kosvennogo_nagreva.jpg

При виборі бойлера непрямого нагріву потрібно враховувати декілька важливих факторів:

1) Який об’єм бойлера Вам потрібен? Цей показник можна порахувати, враховуючи кількість членів сім'ї та добове споживання води.

2) Показник потужності та параметри нагріву. Від потужності буде залежати швидкість нагріву води.

3) Тип змійовика і самого баку. Матеріалом змійовика може бути мідь, латунь, нержавіюча сталь. Матеріалом баку може бути чорний метал з емальованим покриттям, нержавіюча сталь.

4) Якщо у відповідної моделі непрямого бойлера теплообмінник виготовлений із двох ємностей, то краще, щоб внутрішній бак був зроблений із неіржавіючої сталі або, хоча б, із титановим напиленням.

81BT1037
Бойлер горизонтальний Tesy Bilight GCH 1204430 B12 TSR 120 л
До товару

Ще кілька корисних рекомендацій. Якщо Вам необхідний комбінований бойлер непрямого нагріву і в ньому є електричний ТЕН – не забувайте періодично чистити його від накипу або проводити планову заміну. Це збільшить термін служби бойлера.

Бойлер непрямого нагріву – це вигідне обладнання, якщо у Вас велика витрата води. Наприклад, він зручний на сім'ю від трьох-чотирьох чоловік. На 1-2 людини купівля такого бойлера може бути невиправдана.

За більш детальною консультацією рекомендуємо Вам звернутися до персонального менеджера за тел. 050-414-37-72

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.