єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як правильно підключити бойлер?

Бойлер – це один із найпопулярніших приладів не лише в сучасних приватних будинках, але і в квартирах. Адже відключення гарячої води – це стандартна практика в Україні. А бойлер може забезпечити гарячою водою цілий рік. При цьому з новими тарифами на гарячу воду, багато хто переходить на бойлер з розрахунку економічності.

81BE0080
Бойлер комбінованого нагріву Romstal Vision 80л ТЕН 3кВт вертикальний
До товару

За такої популярності продукту, дуже часто виникає питання, як правильно підключити бойлер в умовах квартири або приватного будинку. Давайте розглянемо, як правильно підключити бойлер у квартирі.boiler2.jpg

Встановлення бойлера відбувається у декілька етапів:

1) На стіні, куди Ви плануєте встановити бойлер, потрібно зробити попередню розмітку (наприклад, маркером). Для цього, Вам необхідно знати, яка відстань між отворами для кріплення в бойлері. Потім зробити необхідні отвори у стіні для кріплення. Правильне підключення бойлера передбачає наявність стійкого кріплення.

2) Після того, як бойлер закріплений на стіні, потрібно бойлер підключити. Якщо вже є місця для підключення бойлера, Вам потрібно всього лише з'єднати вхід і вихід бойлера за допомогою шлангу або трубопроводу (метал або пластик).

3) Далі потрібно подбати про герметизацію. Якщо бойлер підключається гнучкими шлангами, то герметизація буде відбуватися за допомогою гумової прокладки. Якщо підключення бойлера до водопроводу відбувається за допомогою труби, тоді необхідно застосувати паклю (або аналоги).

81AT9104
Електричний бойлер Round VMR80 80 л
До товару

4) Для того, щоб холодна вода надходила в бойлер необхідно поставити клапан, який буде нормалізувати тиск безпосередньо в конструкції бойлера. Найчастіше, запобіжний клапан для бойлера йде в комплекті, але якщо його немає, то необхідно придбати.

5) Якщо виходів немає, то потрібно буде зробити їх монтаж. Звичайно, Вам буде легше, якщо труби системи зроблені із пластику. Якщо ж труби металеві, то потрібен буде певний перехідник. Перед стартом роботи, потрібно обов'язково перекрити воду і вирізати ділянку труби безпосередньо в місці встановлення трійника. І після цього зробити відводи безпосередньо до бойлера.

zamena-e1378066502256-274x300.jpg

Підключення бойлера до водопроводу – це найважливіший етап підключення. Його необхідно проводити дуже уважно, або ж довірити професійним монтажникам.

81BE1150
Бойлер комбінованого нагріву Romstal Vision 150л ТЕН 3кВт підлоговий
До товару

Як підключити бойлер до води? Після того, як Ви підключили холодну воду, потрібно зайнятися підключенням крану гарячої води безпосередньо до виходу на бойлері. Потім потрібно відкрити водопровід і відкрити обидва крани, таким чином, випустивши все повітря. Після повітря повинна піти вода. Будьте уважні і дивіться, чи немає протікання.

Після того, як Ви переконаєтеся, що підключення бойлера до водопроводу пройшло успішно, можна зайнятися підключенням бойлера до мережі. Тут може бути два варіанти:

  • Підключення до розетки
  • Підключення до окремого автомату

Підключення бойлера до електромережі залежить від Вашого бажання і від типу приміщення. Для деяких квартир можливе лише підключення до окремого автомату, оскільки є ризик постійного вибивання розетки. Також, при підключенні бойлера до електромережі, ми рекомендуємо заздалегідь проконсультуватися у електрика, який зможе підказати, як це зробити краще.

428-67f3f04bfe59e78ec8a17eba60f03773.jpg

Як встановити бойлер Арістон? Зверніть увагу, що кожен бойлер комплектується індивідуальною інструкцією, в якій вказується:

  • Кількість отворів, які потрібно зробити в стіні для монтажу
  • Тип і кількість кріплень
  • Яка послідовність підключення шлангів
  • Яке додаткове обладнання необхідне для успішної експлуатації бойлера

У будь-якому випадку, якщо Ви хочете якісно встановити бойлер – краще довірити це питання професійним монтажникам. А ми допоможемо Вам підібрати все необхідне для монтажу за найкращою ціною і якістю. За додатковою інформацією прохання звернутися до Вашого особистого менеджера: 050-414-37-72.

81BT1037
Бойлер горизонтальний Tesy Bilight GCH 1204430 B12 TSR 120 л
До товару

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.