єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Як продовжити термін служби бойлера?

Бойлер – це вже практично незамінна річ в будинку у кожної людини. Адже купити бойлер в Києві – означає подарувати собі незалежність та гарячу воду цілий рік. Але, як далі доглядати за цією технікою багато хто не знає. Тому, ми вирішили створити невеликі рекомендації, як збільшити термін служби бойлера.

Конструкція бойлерів ускладнюється з кожним роком. Бойлер Atlantic можна купити як з сенсорною панеллю, так і з можливістю програмування. Саме тому, потрібно розглянути всі можливі поломки та як їх можна уникнути.ustroistvo_boilera.jpg

Внутрішній бак, вважається схильною до поломок складовою бойлера. Незалежно від того, з якого матеріалу зроблений бак, можуть виникати такі проблеми:

- при неправильному монтажі може виникнути протікання баку в майбутньому. Наприклад, якщо бойлер електричний Ви встановлювали самостійно, могли забути встановити запобіжний клапан.

- перевищення межі максимального тиску води у системі. У такому випадку, потрібно обов'язково встановити понижуючий редуктор.

- замерзання води в баку. Якщо бойлер, ціна якого не висока, встановлений на дачі і в зимовий час ви не використовуєте його, то необхідно обов'язково злити воду на цей період.

- внутрішня корозія баку. Хоча практично всі виробники електричних бойлерів включають в конструкцію магнієвий анод, з часом термін служби його вичерпується. Тому, потрібно не рідше одного разу на рік замінювати анод, щоб не було корозії.

Купити бойлер на 80 літрів – це хороше рішення, але важливо розуміти, який тип ТЕНу ви вибираєте, і як за ним краще доглядати. Найпоширеніша проблема з ТЕНом – це утворення накипу. Після цього, у вас виникнуть наступні проблеми:

1) Збільшення часу нагрівання води.

2) Зростання енергоспоживання.

3) Поява сторонніх звуків.

Щоб уникнути таких проблем, необхідно проводити технічну перевірку стану ТЕНу не рідше 1 разу на рік і, за необхідності, проводити заміну ТЕНу. Повірте, це набагато дешевше, ніж купити новий бойлер.

Ariston_ABS_PRO_R_65_V_Slim.jpg

І останнє, це електроніка. Електронна плата може ламатись, якщо Ви встановили бойлер в погано провітрюваному приміщенні з високою вологістю. По суті, під цей опис підходить будь-яка ванна кімната. Але, проблем можна уникнути, якщо встановити бойлер згідно інструкцій і правил.

Якщо Ви хочете купити бойлер Атлатнік або будь-який інший, обов'язково зверніть увагу на його правильне встановлення. Адже будь-яка, навіть високотехнологічна техніка, може вийти з ладу, якщо Ви її неправильно встановили і далі неправильно використовуєте без оглядів і заміни деталей.


Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.