єВідновлення
Допоможемо вам підібрати товар

Сонячні фотоелектричні станції

Сонячні фотоелектричні станції.jpg

Сонячні фотоелектричні станції – пасивний заробіток, економія та енергонезалежність! Цими ключовими словами можна оперувати, встановлюючи сонячні станції.

Поділяються на 3 типи:

Мережева станція.
Перетворює енергію сонця в електричну та направляє отриману енергію на власне споживання, а надлишки енергії «скидає» в мережу за Зеленим Тарифом (на сьогодні це 0.18 євро за 1 кВт). Автоматично вимикається, коли зникає електрика. Не працює з акумуляторами.

Гібридна станція.
Може працювати в будь-якому напрямку:
Перш за все, на власне споживання;
Продаж за Зеленим Тарифом;
Працює від акумуляторів;
Повна енергонезалежність від зовнішньої мережі.

Автономна станція.
Повна автономність. Працює виключно з акумуляторами. Можна вибрати режим зарядки від зовнішньої мережі (якщо вона є). Автономні інвертори можуть працювати без використання фотопанелей, як резервне джерело живлення, та можуть вмикати додаткові джерела електроенергії, наприклад, генератори.

Висновок
Мережева станція є більш вигіднішою с точки зору окупності. Гібридна станція має місце, в тому випадку, коли бажаєте продавати за Зеленим Тарифом і мати резервне живлення від акумуляторів на певний, мінімальний час. Автономна станція є невід`ємною частиною на тому об`єкті, де не має змоги підключитись до зовнішньої мережі або бажаєте відмовитись від неї.

Допоможемо вам підібрати товар

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.