Viber +38 095 295 33 28
Безкоштовний розрахунок вартості для Вашого будинку (квартири):

Про компанію

Соціальна ініціатива Romstal

Нас рекомендують

Фінансова звітність

Розкриття інформації

Компанія "Ромстал Україна" є частиною міжнародної групи компаній Romstal, добре відомої в Європі вже більше 20 років.

На сьогодні, торгівельна мережа Romstal Group налічує понад 300 магазинів на території України, Італії, Румунії, Молдови, Болгарії, Сербії.

Компанія «Ромстал Україна» успішно працює на ринку інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки та інноваційних технологій з 2003 року. На сьогоднішній день, на території України знаходиться більше 27 магазинів, включаючи франчайзингову мережу.

Асортимент компанії «Ромстал» налічує більш ніж 20 000 товарів з усього світу. Основні постачальники – це світові бренди у сфері інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки: Danfoss, Meibes, Valrom, Vaillant, Protherm, Grundfos, DAB, Bianchi, Caleffi, Ecosoft, Vents, Valsir, KAN , REHAU, Banninger, Elba (Eleks), Kermi та інші бренди.

Успіх компанії обумовлений надійністю продукції. Ми забезпечуємо професійне консультування з підбору продукції на вищому рівні. Наша мета – надавати комплексне і якісне обслуговування кожному клієнтові.

Висока якість товарів і послуг є основою філософії компанії.

Компанія «Ромстал Україна» активно просуває і пропагує енергозберігаючі технології, а також бере активну участь у зменшенні негативного впливу на навколишнє середовище.

Енергетична політика «Ромстал» до 2019 року:

На 40% зменшити витрати енергоносіїв на опалення

На 40% зменшити витрати енергоносіїв на охолодження

На 40% зменшити витрати на водопостачання

На 60% зменшити витрати на гаряче водопостачання

На 80% досягнути електричної енергонезалежності

З питань співпраці звертайтеся: shop@romstal.ua

Місія Ромстал – бути основним та надійним партнером для монтажників, здійснюючи їм поставки товарів, які зменшують споживання енергії та води, і знижують рівень викидів парникових газів.