єВідновлення

-500 грн

на вашу покупку від 4750 грн

Даруємо бонус новим підписникам!

Підпишіться на розсилку

актуальні підбірки товарів

ексклюзивні пропозиції і промокоди

знижки на продукцію

унікальні пропозиції для підписників

Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Допоможемо підібрати товар
Відправляйте форму зворотнього зв’язку

Як вибрати тепловентилятор?

Тепло в будинку – це запорука здоров'я. Ви можете бути задоволені своєю системою опалення, але, при цьому, ніхто не може бути впевнений на 100% у справності. Незалежно від того, центральна у Вас система чи автономна, може статися що завгодно. А взимку, залишитися без опалення – це серйозна проблема.

Саме для таких випадків, ми рекомендуємо мати підстрахування – тепловентилятор. Це найпопулярніший вид електричного екстреного опалення приміщення. Як вибрати тепловентилятор?

На сьогоднішній день на ринку представлено досить багато різних моделей тепловентиляторів. І тому, дуже важливо розуміти, який тепловентилятор краще купити. Адже, хочеться мати недорогий, але при цьому ефективний варіант екстреного або додаткового опалення.

Как выбрать тепловентилятор

Тепловентилятор – це компактний і швидкий спосіб опалення приміщення. Конструкція складається з нагрівального елементу і вентилятора. Моделі можуть відрізнятися наявністю термостату, поворотного механізму, вбудованого зволожувача та інших додаткових функцій.

Вибір тепловентилятора краще робити у відповідності з наступними параметрами:

 • тип нагрівального елементу: спіральний або керамічний
 • місце встановлення: підлогові, настільні, настінні, стельові
 • потужність
 • Це основні характеристики, які допоможуть Вам сформувати чітке уявлення про те, який тепловентилятор вибрати під Ваші потреби.

  Керамический тепловентилятор

  Який тепловентилятор кращий: спіральний або керамічний?

  Спіральний нагрівальний елемент досить швидко спалює кисень в кімнаті. Якщо приміщення мале і погано провітрюється, то в кімнаті буде досить неприємний запах. Керамічний нагрівальний елемент вважається набагато кращим і високоефективним, і, при цьому, він пожежобезпечний.

  Щоб правильно вибрати тепловентилятор, необхідно визначити, де Ви його плануєте встановлювати. Існує 4 основні варіанти: на підлозі, на столі, вішати на стіну або під стелю.

  Спиральный тепловентилятор

  Вибір тепловентилятора, звичайно, залежить від потужності.

  Її, краще всього, вибирати на основі площі приміщення для опалення. Тепловентилятори – це малопотужні пристрої, і лише власники невеликих площ можуть розраховувати опалити 1 пристроєм всю кімнату. Тому, підбираючи модель, необхідно враховувати, що 100 Вт необхідно на 1 кв.м. При цьому, максимальна потужність тепловентиляторів – 2кВт. З великою потужністю – це вже теплові гармати.

  Якщо Ви не знаєте, який тепловентилятор кращий, то рекомендуємо Вам звернутися до нашого кращого менеджера за телефоном 050 414-37-72 або замовити зворотний дзвінок, або написати у чаті. Ми завжди раді Вам допомогти!

  Допоможемо підібрати товар
  Відправляйте форму зворотнього зв’язку

  -500 грн

  на вашу покупку від 4750 грн

  Даруємо бонус новим підписникам!

  Підпишіться на розсилку

  Сайт захищено reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.