У Вас є
проект?

У нас є
Рішення!

Ви не знаєте з чого почати? Ми позбавимо Вас клопоту! Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами, дізнаємось, розрахуємо, пояснимо всі етапи проєкту та порекомендуємо оптимальні рішення.

Romstal завжди прийде Вам на допомогу! Ви знайшли, що так довго шукали! У нас є все, щоб Ви залишилися задоволені.

У Вас немає проекту?

Навіть якщо немає проекту, ми все одно маємо рішення!

Romstal завжди прийде Вам на допомогу! Ви знайшли те, що так довго шукали! У нас є все, щоб Ви залишилися задоволені.

Чому Romstal найкращий на ринку?

Ми пропонуємо Вам комплексні, безпечні та доступні рішення, які підходять для кожного будинку, щоб Ви могли насолоджуватися комфортом.
Ласкаво просимо додому!

ROMSTAL – ЛІДЕР ПРОФІЛЬНОГО РИНКУ ЄВРОПИ

Romstal спеціалізується на продажі устаткування як приватного, так й комерційного використання. Компанія Romstal працює з клієнтами на довгостроковій основі і наша присутність на ринку повністю присвячена пропозиції інноваційних ексклюзивних рішень, а також першокласних послуг, що відповідають найсуворішим вимогам.

НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ

19 магазинів у країні. Понад 20 000 кв.м магазинів, виставкових залів та складів. Romstal – це не тільки товари та послуги, а й інфраструктура, доступна нашим клієнтам.

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ

Запросити інформацію, замовити введення обладнання в експлуатацію, замовити техогляд та профілактику обладнання, повідомити про проблеми в роботі обладнання через нашу службу підтримки за номером телефону +38 050 468-54-75

ТЕРМІНОВА ДОСТАВКА ДО 6 ГОДИН, ЗВИЧАЙНА - ДО 24 ГОДИН

У нас, серед більш ніж 50 000 найменувань товарів, Ви завжди знайдете те, що хочете, та отримаєте у найкоротші терміни, через нашу транспортну мережу.

СЕРВІС НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

Запасні частини завжди на складі, швидке та ефективне обслуговування, адже наш власний сервісний центр гарантує надійні стосунки з нашими клієнтами.

ТІЛЬКИ НАЙКВАЛІФІКОВАНІШІ МОНТАЖНИКИ

Для будь-якого проєкту ми рекомендуємо лише професіоналів. Компанії-партнери Romstal можуть допомогти Вам у Ваших проектах.

БЕЗКОШТОВНА ТЕХНІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Для нас немає жодного надто складного чи надто сміливого проекту. Ми знаємо всі подробиці про наше обладнання та оптимальні рішення для реалізації Ваших бажань.

ПЕРШОКЛАСНА КОНСУЛЬТАЦІЯ У МАГАЗИНІ

Тепер знайти саме те, що ви хочете, дуже просто! Навіть якщо Ви не впевнені, який вибір зробити, поради наших інженерів та консультантів допоможуть вам успішно реалізувати будь-який проект.

НАЙЯКІСНІШІ БРЕНДИ ТА ЕКСКЛЮЗИВНІ ПРОПОЗИЦІЇ

У кожного з нас своє бачення та розуміння комфорту. Саме з цієї причини ми допомагаємо побудувати його та надаємо Вам зробити вибір із більш ніж 450 найкращих світових брендів. Ми віримо в індивідуальні та унікальні проєкти і тому тільки у нас можна знайти ексклюзивні товари під нашим власним брендом.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ДИЗАЙН, ТЕНДЕНЦІЇ

Romstal день у день переглядає стандарти дизайну ванних кімнат та технологій в інсталяціях. Продукція завжди відповідає найвибагливішим вимогам з погляду технологій, але ми ніколи не втрачаємо уваги тенденції дизайну. Якість, продуктивність, ефективність, надійність – це синоніми Romstal.

Відгуки наших клієнтів

Можливість постійно підвищувати рівень своєї кваліфікації, беручи участь у семінарах та різних профільних заходах

Наталія Старатан, дизайнер інтер'єру

Я хочу щоб зі мною зв'язалися

Контакти для зв'язку