Viber +38 095 295 33 28
Безкоштовний розрахунок вартості для Вашого будинку (квартири):

Компенсація за програмою енергоефективності IQ energy

Компенсація за програмою енергоефективності IQ energy

Компанія «Ромстал Україна» та інтернет-магазин romstal.ua стали партнерами програми IQ energy від Європейського банку реконструкції та розвитку. Метою програми є підвищення енергоефективності житлового сектору України, одного з найбільших в Європі. Прогнозується, що за допомогою програми IQ energy, клієнти підвищать показники енергоефективності своїх будинків і значно зменшать витрати на комунальні послуги.

Відтепер, придбавши на сайті romstal.ua у кредит, і встановивши енергоефективне обладнання, визначене програмою, наші клієнти мають можливість отримати компенсацію в розмірі до 3000 євро від ЄБРР.

В рамках програми IQ energy фізичні особи, які використовують енергозберігаючі матеріали високої якості, можуть взяти кредит і отримати компенсацію у розмірі 35% від вартості товару на свій банківський рахунок за будь-яку кількість категорій матеріалів (наприклад, при купівлі в кредит нового газового котла або при купівлі котла і сучасних радіаторів ), але до 3000 євро.

Утеплити житло і зробити його комфортним прямо зараз стало просто і вигідно, адже програма IQ energy дозволяє:

 • придбати енергоефективне обладнання в кредит без початкових внесків (слідкуйте за акційними пропозиціями);
 • отримати вигідні відсоткові ставки від банків-партнерів програми IQ energy;
 • оформити кредит протягом одного дня;
 • отримати кредит без довідки про доходи;
 • компенсувати до 3000 євро, витрачених на термомодернізацію, включаючи вартість монтажних робіт і супутніх товарів;
 • бути впевненими у якості матеріалів і обладнання для термомодернізації, адже всі товарні позиції, які підтримуються програмою, відповідають найвищим європейським стандартам і пройшли ретельний відбір спеціалістами IQ energy.

Енергоефективні категорії, на які поширюється компенсація:

 • вікна (металопластикові та дерев'яні конструкції європейського зразка),
 • теплоізоляція (стін, підлоги, покрівлі),
 • теплові насоси,
 • система опалення,
 • котли (газові та твердопаливні),
 • сонячні колектори,
 • лічильники тепла,
 • вхідні двері (металопластикові, металеві).

Обладнання, на яке можливо отримати єврокомпенсацію при купівлі в інтернет-магазині romstal.ua, відзначено спеціальним логотипом.

Три простих кроки, щоб стати учасником програми IQ energy:

1. Вибери на сайті romstal.ua продукцію зі спеціальною позначкою програми IQ energy. Отримай накладну (рахунок-фактуру). Знайди продукт в каталозі технологій на сайті IQenergy і отримай сертифікат відповідності.

2. Отримай кредит від банку-партнера і зареєструйся в online системі IQenergy.

3. Реалізуй енергоефективний проект терміном до 4 місяців з дати укладання кредитної угоди. Подай заявку через online систему IQenergy. Отримай компенсацію (в розмірі до 3000 євро) протягом 3-5 тижнів після перевірки якості робіт твого постачальника (все повинно бути встановлено правильно і відповідати вимогам програми).

Компенсація виплачується в євро на банківський рахунок фізичної особи в банку, в якому було взято кредит, повністю протягом 3-5 тижнів після верифікації. Фінансовими партнерами програми в Україні, які видають кредити, є ОТП Банк, УкрСиббанк і Райффайзен Банк Аваль. У кожного з них свої умови кредитування, про які можна дізнатися на сайтах партнерів або заповнивши заявку, після чого представники банків зв'яжуться з клієнтами.

До речі, з цього року процес участі в програмі ще більше спрощений: тепер досить просто оплатити енергоефективні товари кредитною карткою від Райффайзен Банк Аваль або ОТП Банк за рахунок кредитних коштів, модернізувати житло і подати заявку на компенсацію на сайті програми www.iqenergy.org.ua.

Програма IQ energy підтримується механізмом заохочень, за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством у сфері енергоефективності та екології ( "E5P"), і грантом технічної допомоги для реалізації програми, який надається в рівній частині від E5P та Шведським Агентством з Міжнародного Співробітництва та розвитку (Sida).