Viber +38 095 295 33 28
Безкоштовний розрахунок вартості для Вашого будинку (квартири):

Доставка та оплата

Інтернет-магазин здійснює доставку будь-якого товару кур’єром або оператором експрес-доставки вантажів – «Нова пошта».

Вартість доставки кур’єром

Вартість доставки товару залежить від самого товару

*Безкоштовна доставка, якщо ваше замовлення вище 15000 грн. (тільки для м. Київ і при оформленні замовлення через сайт)

Після замовлення, з Вами зв’яжеться оператор, і обговорить спосіб і вартість доставки.

Час доставки

Доставка здійснюється щоденно з 8:00 до 17:00 годин, в суботу та неділю доставка не здійснюється

Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення та наявності товару на складі, а також від часу отримання оплати.

Час доставки погоджується з менеджером Служби доставки, який обов’язково зв’яжеться з Вами одразу після того, як ви зробите своє замовлення. Інший час доставки, а також час доставки у населені пункти області, визначається за домовленістю з клієнтом.

Важливо! При оплаті картою на сайті, отримання товару можливе протягом 1-2 днів після отримання оплати.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса, можуть спричинити додаткову затримку! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані під час реєстрації та оформлення замовлення. Конфіденційність ваших персональних даних гарантовано.

Місце доставки

Доставка здійснюється до під’їзду за адресою, вказаною під час оформлення замовлення.

Якщо потрібно доставити товар за іншою адресою, повідомте нову адресу менеджеру Служби доставки, який зв’яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

 *Умови, що вказані на сайті щодо доставки, є актуальними для центрального офісу, умови доставки у регіонах потрібно уточнювати безпосередньо за контактним номером торгівельної точки у вашому місті.Оплата

Оплата товарів через інтернет-магазин здійснюється лише за попередньою оплатою! Рахунок для оплати Вам відправить менеджер на e-mail. Також, замовлений товар можна оплатити в магазині через касу.

Якщо Ви оплатили замовлення через сервіс LiqPay карткою на сайті, то обробка замовлення буде здійснена на наступний день після зарахування коштів на рахунок. Якщо замовлення було сплачено в п’ятницю після 12:00, то його обробка буде здійснена в понеділок.


Правила

У своїй діяльності ми чітко керуємося законодавством України (закон «Про захист прав споживачів»).

Разом з доставкою товару вам будуть передані усі необхідні документи на товар: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон. При оформленні замовлення на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації. Ціна, зазначена в документах, переданих вам кур'єром, є остаточною, кур'єр не має права коригування ціни. Вартість доставки виділяється в документах на купівлю окремою графою.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту придбання товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить надання консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. У випадку необхідності інсталяції (монтажу) товару, що купується у нашому магазині, вам необхідно повідомити про це нашого менеджера. Під час доставки замовленого товару, перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. Якщо у Вас відсутні претензії на момент отримання товару щодо механічних пошкоджень, в подальшому такі претензії не будуть розглядатися. У випадку питань, побажань і претензій, звертайтеся до нас за наступними координатами:

Електронна пошта: shop@romstal.ua